za ljubitelje i odgajivače
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

za ljubitelje i odgajivače


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Patuljasti pinč 1 deo,

Ići dole 
+16
willy
As_Bg
Quelebris
ENIGMA
Kennel GDS
Little Bridge
"Canis Fabella"
irena capar-kingdom
Padre
Perun Panonski
bili985
Zorica-malizmaj
Piccolo Magnifico
mina-malizmaj
munja
wolf
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty28th Juni 2011, 4:33 am

edit Poslednja opomena pred ban zbog vredjanja clanova foruma sl. put ban bez upozorenja
Admin. BP
Nazad na vrh Ići dole
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty28th Juni 2011, 6:22 am


edit

Drzite se teme
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
As_Bg
Početnik
Početnik



Broj poruka : 41
Datum upisa : 21.02.2011
Godina : 46
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty28th Juni 2011, 6:50 am

Mislim...Ja sam ovde da naucim nesto o rasi ,a sta mogu da procitam....
Korisno nista!!!
Da zavrsimo raspravu o genetici jel mislim da niko od vas nije strucnjak za to ,pa ni ja!!!
Ja sam bila na izlozbi u Surcinu i dovoljno cula i videla.
Isto tako sam bila na CACIB-u Beograd ,gde je pas diskvalifikovan zbog zubala.
Pas istog odgajivaca ,i svi znamo ko je ,a niko javno ne prica o tome!!!
Ti isti psi ce prolaziti na drugim izlozbama ,i to svi dobro znaju na koji nacin!!
Zalosno je sto se takve stvari "guraju pod tepih"!!!
O takvim stvarima treba diskutovati .
A ako nekom nije jasno o kome se radi (mada niko ovde nije toliko neinformisan),ja cu javno da napisem.
I pitanje za gospodina Dragana ili nekog odgajivaca ovde sa foruma.
Ako klestast zagrizljaj spada u lakse greske ,zasto pas ne bude ocenjen recimo cetvorkom?
Mozda nije samo zagrizljaj u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty28th Juni 2011, 7:26 am

patuljastipinc ::
edit Poslednja opomena pred ban zbog vredjanja clanova foruma sl. put ban bez upozorenja
Admin. BP

Pazi ovako, ništa nec dobijaš ako me banuješ, praznina u vašim glavama i dalje ostaje.
Nazad na vrh Ići dole
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty28th Juni 2011, 7:31 am

Admin*

Malo vređam ja malo Little Diamonds, meni ban jer nismo drugari, a njemu opomena. Pa dobro nisam hteo onomad da ti nađem mane na psu, ako te je o toliko povredilo, a sam si tražio mišljenje.
Nazad na vrh Ići dole
wolf
Administrator foruma
Administrator foruma
wolf


Broj poruka : 53
Datum upisa : 15.11.2010
Lokacija : Novi Sad

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty28th Juni 2011, 7:38 am

patuljastipinc ban na jedan dan zbog omalovažavanja i vredjanja članova foruma kao i Administratora ovog foruma!

Administrator BP

ostali držite se teme!
Nazad na vrh Ići dole
https://patuljastipinc.serbianforum.info
willy
Početnik
Početnik
willy


Broj poruka : 109
Datum upisa : 12.01.2011
Godina : 52

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty28th Juni 2011, 8:25 am

As_Bg ::
Mislim...Ja sam ovde da naucim nesto o rasi ,a sta mogu da procitam....
Korisno nista!!!
Da zavrsimo raspravu o genetici jel mislim da niko od vas nije strucnjak za to ,pa ni ja!!!
Ja sam bila na izlozbi u Surcinu i dovoljno cula i videla.
Isto tako sam bila na CACIB-u Beograd ,gde je pas diskvalifikovan zbog zubala.
Pas istog odgajivaca ,i svi znamo ko je ,a niko javno ne prica o tome!!!
Ti isti psi ce prolaziti na drugim izlozbama ,i to svi dobro znaju na koji nacin!!
Zalosno je sto se takve stvari "guraju pod tepih"!!!
O takvim stvarima treba diskutovati .
A ako nekom nije jasno o kome se radi (mada niko ovde nije toliko neinformisan),ja cu javno da napisem.
I pitanje za gospodina Dragana ili nekog odgajivaca ovde sa foruma.
Ako klestast zagrizljaj spada u lakse greske ,zasto pas ne bude ocenjen recimo cetvorkom?
Mozda nije samo zagrizljaj u pitanju.

o kome ??? bounce
Nazad na vrh Ići dole
Perun Panonski
Moderator
Moderator
Perun Panonski


Broj poruka : 196
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 52
Lokacija : Novi Sad

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty28th Juni 2011, 8:56 am

As_Bg ::
Mislim...Ja sam ovde da naucim nesto o rasi ,a sta mogu da procitam....
Korisno nista!!!
Da zavrsimo raspravu o genetici jel mislim da niko od vas nije strucnjak za to ,pa ni ja!!!
Ja sam bila na izlozbi u Surcinu i dovoljno cula i videla.
Isto tako sam bila na CACIB-u Beograd ,gde je pas diskvalifikovan zbog zubala.
Pas istog odgajivaca ,i svi znamo ko je ,a niko javno ne prica o tome!!!
Ti isti psi ce prolaziti na drugim izlozbama ,i to svi dobro znaju na koji nacin!!
Zalosno je sto se takve stvari "guraju pod tepih"!!!
O takvim stvarima treba diskutovati .
A ako nekom nije jasno o kome se radi (mada niko ovde nije toliko neinformisan),ja cu javno da napisem.
I pitanje za gospodina Dragana ili nekog odgajivaca ovde sa foruma.
Ako klestast zagrizljaj spada u lakse greske ,zasto pas ne bude ocenjen recimo cetvorkom?
Mozda nije samo zagrizljaj u pitanju.
Stara japanska poslovica kaze- " Od svakog se moze nesto nauciti,od nekog kako treba ,od nekog kako ne treba! "
Klestast zagrizaj kod Ptp ,po standardu spada u lakse greske !
A zasto pas ne dobije 4 ,to moras da pitas nekog sudiju!
Moje misljenje je da se tu radi o nekom ne zameranju!

Nazad na vrh Ići dole
http://www.barkmaker.com
As_Bg
Početnik
Početnik



Broj poruka : 41
Datum upisa : 21.02.2011
Godina : 46
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty28th Juni 2011, 7:55 pm

willy ::
As_Bg ::
Mislim...Ja sam ovde da naucim nesto o rasi ,a sta mogu da procitam....
Korisno nista!!!
Da zavrsimo raspravu o genetici jel mislim da niko od vas nije strucnjak za to ,pa ni ja!!!
Ja sam bila na izlozbi u Surcinu i dovoljno cula i videla.
Isto tako sam bila na CACIB-u Beograd ,gde je pas diskvalifikovan zbog zubala.
Pas istog odgajivaca ,i svi znamo ko je ,a niko javno ne prica o tome!!!
Ti isti psi ce prolaziti na drugim izlozbama ,i to svi dobro znaju na koji nacin!!
Zalosno je sto se takve stvari "guraju pod tepih"!!!
O takvim stvarima treba diskutovati .
A ako nekom nije jasno o kome se radi (mada niko ovde nije toliko neinformisan),ja cu javno da napisem.
I pitanje za gospodina Dragana ili nekog odgajivaca ovde sa foruma.
Ako klestast zagrizljaj spada u lakse greske ,zasto pas ne bude ocenjen recimo cetvorkom?
Mozda nije samo zagrizljaj u pitanju.

o kome ??? bounce
Jel si ti prirodno blesav ili se samo tako cesljas? What a Face
Nazad na vrh Ići dole
willy
Početnik
Početnik
willy


Broj poruka : 109
Datum upisa : 12.01.2011
Godina : 52

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty28th Juni 2011, 8:29 pm

As_Bg ::
willy ::
As_Bg ::
Mislim...Ja sam ovde da naucim nesto o rasi ,a sta mogu da procitam....
Korisno nista!!!
Da zavrsimo raspravu o genetici jel mislim da niko od vas nije strucnjak za to ,pa ni ja!!!
Ja sam bila na izlozbi u Surcinu i dovoljno cula i videla.
Isto tako sam bila na CACIB-u Beograd ,gde je pas diskvalifikovan zbog zubala.
Pas istog odgajivaca ,i svi znamo ko je ,a niko javno ne prica o tome!!!
Ti isti psi ce prolaziti na drugim izlozbama ,i to svi dobro znaju na koji nacin!!
Zalosno je sto se takve stvari "guraju pod tepih"!!!
O takvim stvarima treba diskutovati .
A ako nekom nije jasno o kome se radi (mada niko ovde nije toliko neinformisan),ja cu javno da napisem.
I pitanje za gospodina Dragana ili nekog odgajivaca ovde sa foruma.
Ako klestast zagrizljaj spada u lakse greske ,zasto pas ne bude ocenjen recimo cetvorkom?
Mozda nije samo zagrizljaj u pitanju.

o kome ??? bounce
Jel si ti prirodno blesav ili se samo tako cesljas? What a Face
sav sam prirodan Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 876304
Nazad na vrh Ići dole
As_Bg
Početnik
Početnik



Broj poruka : 41
Datum upisa : 21.02.2011
Godina : 46
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty28th Juni 2011, 8:39 pm

Willy posto jedini ne znas o kom odgajivacu se radi ,dacu ti ja br.tel. da pozoves da kupis prirodno lepo kuce ,al samo na oko ,zube mu ne gledaj FILE 17/140
Nazad na vrh Ići dole
willy
Početnik
Početnik
willy


Broj poruka : 109
Datum upisa : 12.01.2011
Godina : 52

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty28th Juni 2011, 8:40 pm

As_Bg ::
Willy posto jedini ne znas o kom odgajivacu se radi ,dacu ti ja br.tel. da pozoves da kupis prirodno lepo kuce ,al samo na oko ,zube mu ne gledaj FILE 17/140

pusti broj ,mozda jos neko kupi
Nazad na vrh Ići dole
wolf
Administrator foruma
Administrator foruma
wolf


Broj poruka : 53
Datum upisa : 15.11.2010
Lokacija : Novi Sad

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty28th Juni 2011, 8:42 pm

willy i As_Bg drzite se teme, nemojte da pretvarate temu u privatan chat!
Administrator
Nazad na vrh Ići dole
https://patuljastipinc.serbianforum.info
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty29th Juni 2011, 6:28 pm

Evo jos jedne stvari koja je meni vrlo interesantna.U susednom ringu gde su sudjeni pticari sudija je merio pse sa zidarskim metrom na razvlacenje Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 994776 Zar ne treba meriti pse sa stabilnim metrom koji ce tacno pokazati visinu i duzinu psa?
I gde se takav metar moze kupiti?
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty29th Juni 2011, 8:31 pm

As_Bg ::
Willy posto jedini ne znas o kom odgajivacu se radi ,dacu ti ja br.tel. da pozoves da kupis prirodno lepo kuce ,al samo na oko ,zube mu ne gledaj FILE 17/140

Nekako na ovu temu sve pričate u šiframa i ne dorečeno. Te tamo neko ovo, te neko ono, zubi kod tamo nekog , odgajivačnica ona znate koja. Šta je ovo, vi se to bijite nekoga ili ?
Pošaljite mi info ma pp pa ću ja napisati, nije problem.
Nazad na vrh Ići dole
As_Bg
Početnik
Početnik



Broj poruka : 41
Datum upisa : 21.02.2011
Godina : 46
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty29th Juni 2011, 8:36 pm

Meni drveni advokat nije potreban ,hvala.
A Vi gospodine patuljasti ,da ste malo bolje upuceni i idete vise po izlozbama ,mozda bi i znali o kom odgajivacu se radi.
Nazad na vrh Ići dole
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty29th Juni 2011, 9:34 pm

Vama se nisam ni obratio. Citirao sam vaš post da svi znaju o čemu pitam. Ako ne želite ili ne smete da odgovorite na bilo koji i bilo čiji post, jednostavno ga ignorišete, obiđete i idete dalje.
Nije svako upučen i upoznat sa lokalnim temama i problemima. A i optuživati bilo koga za bilo šta, na osnovu pretpostavki i nagađanja u najmanju ruku je nekulturno. Ovaj forum čitaju i prate i oni koji nisu članovi, da je namenjen samo za članove, bio bi zaključan za ostale, a nije. Kako ti ostali, da nešto nauče kroz čitanje vaših* postova ako su pisani samo vama* razumljivim jezikom.

*stari i stalni članovi foruma.
Nazad na vrh Ići dole
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty29th Juni 2011, 9:41 pm

Vidim da je dragoj gospodi odgajivacima ( cast izuzecima ) u poslednje vreme sve smesno sta ja pisem.pri tome ne mrdaju dalje od praga svoje kuce ali su zato veliki poznavaoci rase i doprinose.Ako....tako i treba ali sve to sto pisete treba da bude argumentovano.Ja kada nesto ne znam ja pitam strucno lice i onda saznam ono sto me zanima za razliku od vas koji ucite sa neta.Zato ono sto nisam znao pitao gos.Jovicu Golubovica koji je kinoloski sudija,strucnjak za kupiranje i zubnu potetiku.

Za pojavljivanje duplih zuba on ima tezu da je jedan od problema za njihovo pojavljivanje uglavnom sada kvalitetnija hrana koja se proizvodi.Mlecni zubi nemaju koren kao sto to imaju stalni zubi ali zato imaju "zilice koje su rasprostranjene oko samog mlecnog zuba,ukoliko organizam ima visak proteina,vitamina te zelice skupljaju hranljive sastojke iz krvi.Samim tim sto se mlecni zub hrani logicno je da pocinje i da raste.S obzirom da mlecni zub izrasta pre stalnog on svoj put probija na mestu na kom treba da se nalazi stalni zub koji usled rasta mlecnog skrece sa svoje putanje.U tom slucaju stalni zub se automatski ne nalazi na pravom mestu i pokusava da nadje "svoje"mesto a to cini uz mlecni zub.Ukoliko se mlecni zub ne izvadi na vreme stalni ostaje na mestu na kom se i "usidrio" i eto problema.U koliko je harana losijeg kvaliteta kao sto je ranije bilo to nece biti problem,jer samim tim organizam nema dovoljno vitamina da bi mlecni zubi opstali i oni ispadaju.

Ukoliko vi smatrate da ste strucniji od coveka koji je ucio tu skolu onda vam savetujem da prestanete da se bavite kinologijom i odmah otvorite ordinaciju FILE 17/140

Vecina vas potcenju nas trud i rad jer smatrate da smo klinci i da smo nebitni ali ipak draga gospodo mi doprinosimo koliko i vi ako ne i vise.Izlozbe posecujete samo kada je pun mesec,imate milion pasa,zenke vam se pare na svako teranje i stence prodajete kao pilice...djuture ili na kilo,zavisi kako ko ponudi.Zenke se ocene ili se ocena sredi preko veze i udri.Dok sve ne popadaju u nesvest od silnih stenaca.Pojedini nisu bolji ni od onoga kojeg redovno pljujete i cijeg psa nevadite iz usta al mozete samo da mu zavidite i nista vise. lol!

Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
As_Bg
Početnik
Početnik



Broj poruka : 41
Datum upisa : 21.02.2011
Godina : 46
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty29th Juni 2011, 9:58 pm

E sita se nasmejah!
Vi meni pricate o strahu i ignorisanju ,a niste se udostojili da odgovorite na par jednostavnih pitanja upucenih Vama!
Cega ili koga treba da se plasim?
Predpostavke?!?
Ja da sam htela da ignorisem ili nagadjam ,ne bih ni napisala to sto jesam!!!
temu sam pokrenula ,upravo zbog toga da se iznesu cinjenice i da se konacno javno kaze kakve potomke baca ,na zalost jedan
WW ,EW ,IntCH Master Misa !
Ja sam licno videla kako njegovi potomci prolaze na izlozbama!!!
I nemojte Vi da mi pricate o nekulturi ,i provokacijama kada vi to radite u poslednje vreme ,to jest svaki put kad napisete post!!!

Nazad na vrh Ići dole
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty29th Juni 2011, 10:00 pm

Ko te je toliko razljutio?
Nazad na vrh Ići dole
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty29th Juni 2011, 10:06 pm

Moj predhodni post je upućen na adeasu Little Diamonds
Nazad na vrh Ići dole
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty29th Juni 2011, 10:09 pm

Pojedini odgajivaci,VI ne,koliko znam Vi imate jednog ili mozda nijednog psa.
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty29th Juni 2011, 10:32 pm

As_Bg ::
E sita se nasmejah!
Vi meni pricate o strahu i ignorisanju ,a niste se udostojili da odgovorite na par jednostavnih pitanja upucenih Vama!
Cega ili koga treba da se plasim?
Predpostavke?!?
Ja da sam htela da ignorisem ili nagadjam ,ne bih ni napisala to sto jesam!!!
temu sam pokrenula ,upravo zbog toga da se iznesu cinjenice i da se konacno javno kaze kakve potomke baca ,na zalost jedan
WW ,EW ,IntCH Master Misa !
Ja sam licno videla kako njegovi potomci prolaze na izlozbama!!!
I nemojte Vi da mi pricate o nekulturi ,i provokacijama kada vi to radite u poslednje vreme ,to jest svaki put kad napisete post!!!


A to je taj junak. Pa za njega svi znaju i svi su čuli. Ali da daje falično potomstvo e to malo ko zna van Srbije.
Nazad na vrh Ići dole
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty29th Juni 2011, 10:47 pm

As_Bg ::
temu sam pokrenula ,upravo zbog toga da se iznesu cinjenice i da se konacno javno kaze kakve potomke baca ,na zalost jedan
WW ,EW ,IntCH Master Misa !

I ja bih se nadovezao na ovu temu.Ne kazem da pas lose izgleda na "oko",ali kao i svi ostali psi ima mane.

Jedna od njegovih najvecih i najizrazenijih mana su njegovo potomstvo.Neki su lepi neki su ruzni ali vecina imaju losa zubala,uglavnom je problem sa predgrizom,podgrizom,klestima ili im fali vecina zuba.Bio sam prisutan na nekoliko izlozbi gde su njegovi "vrsni" potomci,neki od njih nekadasni klupski pobednici na obicnim izlozbama DISKVAIFIKOVANI,zbog istih.

Ali na zalost jos uvek postoje "ovce"za sisanje koje ce debelo platiti za potomka od psa sa toliko titula koliko ima Joker Show Lucky l.Max.Nacin na koje su te titule stecene nikoga ne zanimaju ili se bar prave blesavi.Pored problema sa zubima njegovi potomci "pojedini" imaju problema i sa patelom sto je daleko veci problem nego sami zubi.Ali i dalje to nikoga ne dotice,svi i dalje pokusavaju da ga na neki nacin brane da se ne bi zamerali Radetu jer imaju njegove potomke ili planiraju da ih imaju,ili se plase da bi lose prolazili na izlozbama jer je on kinoloski sudija.

Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
Kennel GDS
Početnik
Početnik
Kennel GDS


Broj poruka : 127
Datum upisa : 16.11.2010

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty29th Juni 2011, 11:05 pm

I ja se opet sit nasmejah.
Ajmo opet iz početka. Ti si tvrdio da ti je rečeno
Little Diamonds ::


Nama je receno da su psi ranije kada je hrana bila losijeg kvaliteta imali problema zbog manjka zuba.Sada kada je hrana kvalitetnija i sa vise potrebnih hranljivih materija mlecni zub se bolje hrani i pocinje da pusta koren i samim tim se pretvara u stalni.Dobija na jacini i pokusava da zadrzi mesto na kom se nalazi samim tim gurajuci stalni zub.Ukoliko se mlecni ne uzvadi na vreme stalni zub ostaje na poziciji na kojoj je bio prilikom izrastanja.A ako se mlecni izvadi na vreme ( do 6 meseci 9 on se moze vratiti.
Isto tako si tvrdio da ja pse hranim lošom hranom (loše hranio tvoju Tahiru dok je bila kod mene kao i sve ostale moje pse). Elem i kod mene sa lošom hranom kučićima se dupliraju zubi Znači već se dovodi u pitanje teza gospodina koga si ti pitao i koji kaže da zubu ne ispadaju zbog kvalitetne hrane. A i sam kažeš da je to teza ili ti pretpostavka. Ako je nešto pretpostavka onda to nije naučno dokazano, a samim tim i ne mora da bude tačno. Imam još jedno pitanje to jest konstataciju koju ponavljam: Kako to da ako je sve to od "jake hrane" nekim kučićima u istom leglu zubi ispadnu sami, a drugima se dupliraju i moraju se vaditi kod veterinara, iako su hranjeni istom hranom? U ovo sam se lično uverio u sopstvenoj odgajivačnici.

Što opet sam sebi persiraš?
Little Diamonds ::


Vecina vas potcenju nas trud i rad jer smatrate da smo klinci i da smo nebitni ali ipak draga gospodo mi doprinosimo koliko i vi ako ne i vise.Izlozbe posecujete samo kada je pun mesec,imate milion pasa,zenke vam se pare na svako teranje i stence prodajete kao pilice...djuture ili na kilo,zavisi kako ko ponudi.Zenke se ocene ili se ocena sredi preko veze i udri.Dok sve ne popadaju u nesvest od silnih stenaca.Pojedini nisu bolji ni od onoga kojeg redovno pljujete i cijeg psa nevadite iz usta al mozete samo da mu zavidite i nista vise. lol!

Doprinositi unapređenju rase - znači imati određeni broj legala gde su pojedine jedinke u leglu iste ili bolje od roditelja i tako stvoriti nešto novo čime se unapređuje rasa. Da bi se video kvalitet kučića oni moraju prvo se razviti bar do razreda mladih da bi se videlo u šta su izrasli i tako proceniti njihov kvalitet. Koliko ja znam ti si imao jedno jedino leglo i to od kako ti kažeš "škart pasa" iz moje odgajivačnice. Koliko si i šta unapredio tek treba da se vidi iz tog jednog jedinog legla gde su otac i majka iz GDS odgajivačnice. Znači još uvek važi poslovica: Prvo skoči pa onda reci HOP.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kennel-gds.rs/index.htm
Sponsored content





Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 12 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Patuljasti pinč 1 deo,
Nazad na vrh 
Strana 12 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» PATULJASTI PINC-ZWERGPINCHER
» Patuljasti pinc na poklon
» Patuljasti pinc - SAKE
» patuljasti pinc Alisa
» crni patuljasti pinc spreman za parenje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
za ljubitelje i odgajivače :: Rasa :: Sve o šnaucerima i pinčevima-
Skoči na: