za ljubitelje i odgajivače
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

za ljubitelje i odgajivače


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Patuljasti pinč 1 deo,

Ići dole 
+16
willy
As_Bg
Quelebris
ENIGMA
Kennel GDS
Little Bridge
"Canis Fabella"
irena capar-kingdom
Padre
Perun Panonski
bili985
Zorica-malizmaj
Piccolo Magnifico
mina-malizmaj
munja
wolf
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty17th Juni 2011, 7:52 pm

EDIT Mod PP
Nazad na vrh Ići dole
Perun Panonski
Moderator
Moderator
Perun Panonski


Broj poruka : 196
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 52
Lokacija : Novi Sad

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty17th Juni 2011, 8:01 pm

patuljastipinc ::
Zorica-malizmaj ::
Sto se primate bre FILE 17/140 zar vam nije jasno da su ovo provokatori!!!??? Neka ih neka pricaju medju sobom Smile
Pa da, sada je najlakse neistomišljenike proglasiti provokatorima, ali to ništa ne rešava.
Evo na primer kako se radi ovde, otvorite polemiku oko takozvanih testova i to sertifikovanih, navodno neophodnih i bla bla, i onda objavite kako eto vaši psi imaju te famozne ctestove i to svi odreda i svi negativni na određene nasledne bolesti. Čovek bi pomislio imate zdrave pse, što je jelte i dokazano testovima izdatim u sertifikovanim ambulantama izdatim od licenciranog veterinara, a da li je sve baš tako, ja bih rekao da nije. Zašto? e pa zato što testovi moraju ili bi s moralne strane morali biti izdati od prema vama nepristrasne ustanove i osobe. Ne možete sami sebi dodeliti diplomu ili neko priznanje, niti vam to može dodeliti neko blizak vama, a vi bez imalo stida i srama sami, u ambulanti gde radite, svojim psima dodeljujete testove o nepostojanju naslednih bolesti. Pa ovo je stvarno prevršilo svaku meru dobrog ukusa.
Toliko o verodostojnosti vaših testova kojima mašete po netu i trljate drugima nos.
Nisam uopste hteo da se mesam u raspravu ali izgleda da cu morati!
Vase tvrdnje predstavljaju teske optuzbe na racun odgajivaca i moracete da nam predocite dokaze za njih !
Ukoliko su Vase tvrdnje plod neznanja i zlobe ,postove takvog tipa cu brisati bez opomene !
Nedopustivo je da bez ikakvih dokaza na taj nacin kaljate bilo ciji ugled!
Mod PP
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barkmaker.com
Kennel GDS
Početnik
Početnik
Kennel GDS


Broj poruka : 127
Datum upisa : 16.11.2010

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty17th Juni 2011, 9:12 pm

patuljastipinc ::
Nikoga ja ne kritikujem, samo iznosim svoje mišljenje u vezi trenutnog stanja kvaliteta pp u Serbiji, znači moj imdividualni stav na osnovu paralele koju sam povuka na konto viđenog tamo i viđenog ovde.
E sada što se tiće vašeg pisanja da li sam kompetentan ili ne, s obzirom da nemam ovo ili nisam ono, pa moj drugar je međunarodni sudija za rukomet i cenjen kao veliki poznavalac tog sporta a nikada nije igrao rukomet.
Moj komšija okoreli neženja na pitanje zašto se nije oženio kaže: "Ja sam se navoleo mnogih devojaka, a da to one nisu ni znale".
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kennel-gds.rs/index.htm
willy
Početnik
Početnik
willy


Broj poruka : 109
Datum upisa : 12.01.2011
Godina : 52

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty17th Juni 2011, 10:10 pm

As_Bg ::
Vidim da smo se razmrdali malo Very Happy
Ne slazem se sa vasim misljenjem da su kod nas bas svi psi loseg kvaliteta ,i da smo daleko od Rusa...
Ne kazem da nema losih ,ali... Eto par pasa iz Srbije koliko znam zavrsilo je Austriji , Nemackoj(maticnoj zemlji ptp)...i svi su pristojni psi ,zavidnog kvaliteta!!!
Znaci neki odgajivaci se i trude!
Ne odgovoriste mi na pitanje za izlozbu ?
Willy sa Vama se ne bi slozila u jednom...koliko para toliko i muzike-da li je tako?!?
Kvalitet odredjuje cenu ili cena kvalitet?! Very Happy
Ili je dovoljno imati "jake papire" a pas kakav bude!
I pitanje za nekog iskusnijeg odgajivaca ,Kennel GDS,od cega zavisi cena steneta ptp-a?
Od kvaliteta ,ili mozda starosti psa?Shocked
I opustite se ljudi ovo je ipak samo forum Very Happy

ma naravno da nije uvek,
ali u 90% jeste
to je isto kao kad bih kupio novog ficu zato sto u njega verujem nema veze sto znam da je mercedes bolji
samo ne treba biti sujetan i treba poci od sebe.
kod pasa nije uvek bitna ni cena i kvalitet nego i krv
e sad ,neko kupi kera , a neko napravi
ima razlike velike
Nazad na vrh Ići dole
Kennel GDS
Početnik
Početnik
Kennel GDS


Broj poruka : 127
Datum upisa : 16.11.2010

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty17th Juni 2011, 10:27 pm

As_Bg ::

I pitanje za nekog iskusnijeg odgajivaca ,Kennel GDS,od cega zavisi cena steneta ptp-a?
Od kvaliteta ,ili mozda starosti psa?Shocked
I opustite se ljudi ovo je ipak samo forum Very Happy







Cena uvek zavisi od ponude i potražnje. Naravno na cenu utiče i mnogo što šta od kvaliteta roditelja i titula istih, kvaliteta šteneta u datom trenutku pa naravno i starosti šteneta jer nije isto kupiti štene od 2 i od 8 meseci. Štene od 8 meseci je skoro formiran pas koji je već promenio zube a štene od 2-3 meseca tek treba da se formira i niko ne zna tačno kako će promenuti zube i kako će se razviti. Na cenu šteneta utiče i samo ime odgajivačnice.
Postoji i uopšteno mišljenje: Ako ne znaš šta je dobro kupi onda ono što je skupo, no to kod živih stvorenja ne mora da bude uvek tako.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kennel-gds.rs/index.htm
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty18th Juni 2011, 7:06 am

Perun Panonski ::
patuljastipinc ::
Zorica-malizmaj ::
Sto se primate bre FILE 17/140 zar vam nije jasno da su ovo provokatori!!!??? Neka ih neka pricaju medju sobom Smile
Pa da, sada je najlakse neistomišljenike proglasiti provokatorima, ali to ništa ne rešava.
Evo na primer kako se radi ovde, otvorite polemiku oko takozvanih testova i to sertifikovanih, navodno neophodnih i bla bla, i onda objavite kako eto vaši psi imaju te famozne ctestove i to svi odreda i svi negativni na određene nasledne bolesti. Čovek bi pomislio imate zdrave pse, što je jelte i dokazano testovima izdatim u sertifikovanim ambulantama izdatim od licenciranog veterinara, a da li je sve baš tako, ja bih rekao da nije. Zašto? e pa zato što testovi moraju ili bi s moralne strane morali biti izdati od prema vama nepristrasne ustanove i osobe. Ne možete sami sebi dodeliti diplomu ili neko priznanje, niti vam to može dodeliti neko blizak vama, a vi bez imalo stida i srama sami, u ambulanti gde radite, svojim psima dodeljujete testove o nepostojanju naslednih bolesti. Pa ovo je stvarno prevršilo svaku meru dobrog ukusa.
Toliko o verodostojnosti vaših testova kojima mašete po netu i trljate drugima nos.
Nisam uopste hteo da se mesam u raspravu ali izgleda da cu morati!
Vase tvrdnje predstavljaju teske optuzbe na racun odgajivaca i moracete da nam predocite dokaze za njih !
Ukoliko su Vase tvrdnje plod neznanja i zlobe ,postove takvog tipa cu brisati bez opomene !
Nedopustivo je da bez ikakvih dokaza na taj nacin kaljate bilo ciji ugled!
Mod PP

Što lepo gospođa Zorica se ne izjasni povodom mojih optužbi.
Jednom prilikom na drugom kinološkom forumu je napisala otprilike ovako "kod mene u ambulanti radimo to i to...moja doktorica Julijana radi test...radi preglede..."
Tačno se sećam njenog pisanja gde je spominjala da radi u veterinarskoj ambulanti "Alessandra" u Beogradu kod dr. Julijane .
Za sada još nisam uspeo da lociram post gde je ovo pisano ali nadam se da se još neko od vas seća toga, a nadam se isto tsako da ću uspeti pronaći te postove i kopirati ih ovde.

A pre toga jedno pitanje: Gospođo Zorice da li ste radili ili da li radite u veterinarskoj ambulanti?
Nazad na vrh Ići dole
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty18th Juni 2011, 7:10 am

Svi koji me poznaju znaju gde radim a vama saljem puuuuno kisko
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty18th Juni 2011, 7:18 am

A što ne pokušate normalno da odgovorite i komunicirate bez provokativni ljubavnih smajlija. edit(procitajte pravila foruma) Mod PP !
Nazad na vrh Ići dole
As_Bg
Početnik
Početnik



Broj poruka : 41
Datum upisa : 21.02.2011
Godina : 46
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty18th Juni 2011, 8:26 am

Willy delimicno se slazem sa tobom...ali...
Ono ali...Very Happy
Po meni cena nije merilo kvaliteta i u to sam se i licno uverila!
A opet vozila sam i ficu i mercedesa ,pa sto nas narod kaze- svetsko a nase Very Happy
Hvala Kennel Gds na odgovoru Smile
A gospodin patuljasti pinc me jos nije udostojio odgovora.Na kojoj ste Vi to izlozbi bili?
Nazad na vrh Ići dole
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty18th Juni 2011, 8:33 am

patuljastipinc ::
A što ne pokušate normalno da odgovorite i komunicirate bez provokativni ljubavnih smajlija. Ako bih nekog poželeo u tom fazonu i horizontalnom položaju to sigurno ne biste bili vi.
Koja si ti bud.... Smajliji nisu ljubavni vec blagonakloni, zelim ti reci da ne odgovaram na gluposti ali evo opet malo kisko u znak moje dobre volje. Sto se mene tice slobodno nastavi da mislis sta god Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 994776
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
willy
Početnik
Početnik
willy


Broj poruka : 109
Datum upisa : 12.01.2011
Godina : 52

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty18th Juni 2011, 9:02 am

As_Bg ::
Willy delimicno se slazem sa tobom...ali...
Ono ali...Very Happy
Po meni cena nije merilo kvaliteta i u to sam se i licno uverila!
A opet vozila sam i ficu i mercedesa ,pa sto nas narod kaze- svetsko a nase Very Happy
Hvala Kennel Gds na odgovoru Smile
A gospodin patuljasti pinc me jos nije udostojio odgovora.Na kojoj ste Vi to izlozbi bili?

ma razumemo se ,samo se ne razumemo
neko se opece i za 100 a neko za 500 jura
svi smo mi to prosli nekad u zivotu Rolling Eyes
imam masu svojih primer
:E
Nazad na vrh Ići dole
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty18th Juni 2011, 1:23 pm

Uključio bih se u komentar oko cene i kvaliteta pp kod nas. Ovde veliki takozvani odgaivači nisu ništa drugo do štanceri (mali zmaj, gds, masterhof), pare pare nemilice a onda nemaju kome da prodaju silne štence.Sada im se pridružuje armija novih odgajivača i masa se povećava. Ovi stari zmajevi, gds i sl. upadaju u pat poziciju zatrpani štencima i osipaju paljbu po ovima što im ugrožavaju biznis nazivajuci ih ŠTANCERIMA, a to su u stvari oni sami GLAVNI ŠTANCERI U SRBIJI.
Ako neko ovde misli da provociram i govorim laži, neka mi nabroji imena drugih ljudi koji godišnje izbace na tržište više štenadi od spomenutih "odgajivaća"
Nazad na vrh Ići dole
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty18th Juni 2011, 1:35 pm

Za one koji nisu razumeli, ponovicu deo price sa BK koji je zapravo najvazniji. Kome se ne dopada - zao mi je.....

Klub moze imati svrhe samo ako nesto dobro i vazno donese rasi.... Recimo, kontrolu uzgoja u smislu kontrole legala, u smislu obaveze zdravstvenih pregleda i zabrane uzgoja psima koji nemaju certifikate od ovlastenih veterinara.... Zabranu parenja kuja na svako teranje.... Zabranu parenja kuja do smrti = do 10. godine, kako sad dozvoljava KSRS. Postavljanje maksimuma broja legala po kuji na recimo 5 - kako je svuda u civilizovanom svetu..... (hajde mi mozemo i 6 ) ... E tu onda nema mesta stancerima.
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty18th Juni 2011, 1:53 pm

Klub čine ljudi, kontrolu uzgoja obavlja vođa uzgoja, jedna osoba-čovek, kontrolu legala opet ta osoba. Koja je to osoba kojoj će svi staviti vrat na panj i verovati joj da će uvek biti poštena i suditi pošteno. Da, kod nas u Srbiji je moral i poštenje na visokom nivou, svi mole boga da komšiji crkne krava. Ko bi to bio i kadija i sudija, možda vi Zrice ili vi Dragane ili možda Vesić, uh baš bih voleo da vidim takav "planirani i kontrolisani uzgoj" koji bi jedan srbin ne pristrasno vodio...daleko mu kuća bila.
Nazad na vrh Ići dole
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty18th Juni 2011, 2:05 pm

Zabranu parenja kuja na svako teranje donosi KSRS. Zabranu parenja posle 8. godine i pre 15 meseci ili 18, donosui KSRS. Zabranu broja legala po kuji takodje donosi KSRS. Sve, na nivou drzave Srbije tj. KSRS. Kontrolu legla obavlja stariji odgajivac koji najblize stanuje ili dovoljno blizu - tako je to u nekim drugim zemljama. Na jednoj od tih kontrola sam bila gost. Vodje uzgoja u tom smislu ne ljubim. Oni najcesce forsiraju svoje pse i preporucuju parenja samo sa svojim muzjakom / cima. Ljudi su ljudi, svuda.

A na BK ne pisete Smile Zasto? FILE 17/140
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
Kennel GDS
Početnik
Početnik
Kennel GDS


Broj poruka : 127
Datum upisa : 16.11.2010

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty18th Juni 2011, 2:10 pm

patuljastipinc ::
Nikoga ja ne kritikujem, samo iznosim svoje mišljenje u vezi trenutnog stanja kvaliteta pp u Serbiji, znači moj imdividualni stav na osnovu paralele koju sam povuka na konto viđenog tamo i viđenog ovde.
E sada što se tiće vašeg pisanja da li sam kompetentan ili ne, s obzirom da nemam ovo ili nisam ono, pa moj drugar je međunarodni sudija za rukomet i cenjen kao veliki poznavalac tog sporta a nikada nije igrao rukomet.
Poznato je da u Srbiji ima onoliko selektore fudbalske reprezentacije koliko imamo živih osoba starijih od 15 godina. Isto tako svako ima pravo na svoje mišljenje, ali postoje mišljenja laika (laik - osoba koja lično misli da sve zna) i postoji mišljenje stručnjaka iz raznih oblasti koje se posebno cene. Ovaj forum je o rasi i nikako nije sud da se neko optužuje i da se povodom toga mora braniti (sa ili bez advokata) a kako nas ti pod imenom patuljastipinc nazivaš i štancerima i pokušavaš da zameniš teze, smatram da je svaka dalja rasprava sa tobom samo gubljenje vremena, pogotovo što i ne znamo ko se krije iza pomenutog imena. Mislim da bi ovde trebao da reaguje neko od moderatora i da se traži predstavljanje od tajanstvene osobe ili joj u suprotnom zabraniti dalje pisanje kako se radi na svim forumima ovog tipa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kennel-gds.rs/index.htm
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty18th Juni 2011, 2:24 pm

Zar ne umete da svoje misli iskažete rečima bez edit i provocirajućih smajlića.
Pišem gde želim a gde ne želim ne pišem.
Govorite o združivanju pinćeraša, klubu a i ovaj vaš forum zapostavljate, nema izveštaja sa izložbi, pisanju o problemima u rasi i slično, već švrljate po kojekakvim all round forumima umesto ovde na forumu O RASI PATULJASTI PINČ.

]Povedite računa o vasem recniku na forumu i obraćanju prema drugim članovima foruma.
Postujte pravila u protivnom bicete udaljeni sa foruma.
Admin. BP
Nazad na vrh Ići dole
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty18th Juni 2011, 2:29 pm

Prve dve recenice se odose na Zoricu. gds je pisao u isto vreme kada i ja.
Nazad na vrh Ići dole
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty18th Juni 2011, 2:41 pm

Kennel GDS ::
patuljastipinc ::
Nikoga ja ne kritikujem, samo iznosim svoje mišljenje u vezi trenutnog stanja kvaliteta pp u Serbiji, znači moj imdividualni stav na osnovu paralele koju sam povuka na konto viđenog tamo i viđenog ovde.
E sada što se tiće vašeg pisanja da li sam kompetentan ili ne, s obzirom da nemam ovo ili nisam ono, pa moj drugar je međunarodni sudija za rukomet i cenjen kao veliki poznavalac tog sporta a nikada nije igrao rukomet.
Poznato je da u Srbiji ima onoliko selektore fudbalske reprezentacije koliko imamo živih osoba starijih od 15 godina. Isto tako svako ima pravo na svoje mišljenje, ali postoje mišljenja laika (laik - osoba koja lično misli da sve zna) i postoji mišljenje stručnjaka iz raznih oblasti koje se posebno cene. Ovaj forum je o rasi i nikako nije sud da se neko optužuje i da se povodom toga mora braniti (sa ili bez advokata) a kako nas ti pod imenom patuljastipinc nazivaš i štancerima i pokušavaš da zameniš teze, smatram da je svaka dalja rasprava sa tobom samo gubljenje vremena, pogotovo što i ne znamo ko se krije iza pomenutog imena. Mislim da bi ovde trebao da reaguje neko od moderatora i da se traži predstavljanje od tajanstvene osobe ili joj u suprotnom zabraniti dalje pisanje kako se radi na svim forumima ovog tipa

To što ti ja ne ležim kao sagovornik ne znači da nisam u pravu i da nemam pravo na svoje mišljenje. Ako ti je rasprava samnom gubljenje vremena, kako kažeš, što uopšte raspravljaš samnom.
Nazad na vrh Ići dole
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty18th Juni 2011, 2:49 pm

Banovati neistomišljenike je krajnje licemerno i ne rešava niti će rešiti nagomilane probleme kod rase.
O problemima treba pisati, istinu iznositi na videlo ma koliko ona bolela (kao tebe i Zoricu) i samo tako se može maknuti sa mesta.
Pa Zorica sebe naziva odgovornim odgajivačem kojem je najvažnije napredak rase, a onomad je htela da se odrekne svih pasa jer je za trenutak uvidela bolji biznis u vidu kćerkine školice za ovo i ono. Bili su svi psi for sale...u pihtije.
Recite da nije bilo tako.
Nazad na vrh Ići dole
As_Bg
Početnik
Početnik



Broj poruka : 41
Datum upisa : 21.02.2011
Godina : 46
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty18th Juni 2011, 2:54 pm

Ja samo mislim da nema potrebe za psovkama i pogrdnim recima!
Vi pisete o problemima i unapredjenju rase ,a krijete se ,cega i koga se plasite?!?
Nazad na vrh Ići dole
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty18th Juni 2011, 2:57 pm

Nabrojte te mi te silne psovke koje sam izrekao, sem jedne jedine reči koja je editovana.
Nazad na vrh Ići dole
willy
Početnik
Početnik
willy


Broj poruka : 109
Datum upisa : 12.01.2011
Godina : 52

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty18th Juni 2011, 2:58 pm

Zorica-malizmaj ::
Zabranu parenja kuja na svako teranje donosi KSRS. Zabranu parenja posle 8. godine i pre 15 meseci ili 18, donosui KSRS. Zabranu broja legala po kuji takodje donosi KSRS. Sve, na nivou drzave Srbije tj. KSRS. Kontrolu legla obavlja stariji odgajivac koji najblize stanuje ili dovoljno blizu - tako je to u nekim drugim zemljama. Na jednoj od tih kontrola sam bila gost. Vodje uzgoja u tom smislu ne ljubim. Oni najcesce forsiraju svoje pse i preporucuju parenja samo sa svojim muzjakom / cima. Ljudi su ljudi, svuda.

A na BK ne pisete Smile Zasto? FILE 17/140


a zabrana kupiranja ???
ma ovo nista ne resava
6 legala po bar 3 psa je oko 4 godine starosti zenke koja ce baciti bar jos 3 nove "radilice"
a sta ce sa njom da bude posle ??? ovako jadna bar ima da jede ,ne mogu da zamislim sta sve moze da se desi,suvlasnistvo je super opcija tako rade inostrani "odgajivaci"
imaju vise kuja u suvlasnistvu nego u odgajivacnici i to je kao ok?? meni nije
Nazad na vrh Ići dole
As_Bg
Početnik
Početnik



Broj poruka : 41
Datum upisa : 21.02.2011
Godina : 46
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty18th Juni 2011, 3:04 pm

Zar je i jedna malo??
A ovamo ste fini i unapredjujete rasu, "luce moje Backo Palanacko"Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty18th Juni 2011, 3:07 pm

As_Bg ::
Ja samo mislim da nema potrebe za psovkama i pogrdnim recima!
Vi pisete o problemima i unapredjenju rase ,a krijete se ,cega i koga se plasite?!?

Da li znate zašto je neko onomad osmislio nick ili korisničko ime kao indetitet u komunikaciji na forumuma?
Da treba i da je normalno da se na forumuma indetifikujemo imenom i prezimenom sa sve JMBG brojem, onda bi tako bilo, tako bi bilo još pri registraciji, tako bi pisalo u pravilima foruma, to bi bila uobičajena praksa svuda u normalnom svetu, A NIJE.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Patuljasti pinč 1 deo,
Nazad na vrh 
Strana 7 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» PATULJASTI PINC-ZWERGPINCHER
» Patuljasti pinc na poklon
» Patuljasti pinc - SAKE
» patuljasti pinc Alisa
» crni patuljasti pinc spreman za parenje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
za ljubitelje i odgajivače :: Rasa :: Sve o šnaucerima i pinčevima-
Skoči na: