za ljubitelje i odgajivače
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

za ljubitelje i odgajivače


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Patuljasti pinč 1 deo,

Ići dole 
+16
willy
As_Bg
Quelebris
ENIGMA
Kennel GDS
Little Bridge
"Canis Fabella"
irena capar-kingdom
Padre
Perun Panonski
bili985
Zorica-malizmaj
Piccolo Magnifico
mina-malizmaj
munja
wolf
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty29th Juni 2011, 11:27 pm

Kennel GDS ::
I ja se opet sit nasmejah.
Ajmo opet iz početka. Ti si tvrdio da ti je rečeno
Little Diamonds ::


Nama je receno da su psi ranije kada je hrana bila losijeg kvaliteta imali problema zbog manjka zuba.Sada kada je hrana kvalitetnija i sa vise potrebnih hranljivih materija mlecni zub se bolje hrani i pocinje da pusta koren i samim tim se pretvara u stalni.Dobija na jacini i pokusava da zadrzi mesto na kom se nalazi samim tim gurajuci stalni zub.Ukoliko se mlecni ne uzvadi na vreme stalni zub ostaje na poziciji na kojoj je bio prilikom izrastanja.A ako se mlecni izvadi na vreme ( do 6 meseci 9 on se moze vratiti.
Isto tako si tvrdio da ja pse hranim lošom hranom (loše hranio tvoju Tahiru dok je bila kod mene kao i sve ostale moje pse). Elem i kod mene sa lošom hranom kučićima se dupliraju zubi Znači već se dovodi u pitanje teza gospodina koga si ti pitao i koji kaže da zubu ne ispadaju zbog kvalitetne hrane. A i sam kažeš da je to teza ili ti pretpostavka. Ako je nešto pretpostavka onda to nije naučno dokazano, a samim tim i ne mora da bude tačno. Imam još jedno pitanje to jest konstataciju koju ponavljam: Kako to da ako je sve to od "jake hrane" nekim kučićima u istom leglu zubi ispadnu sami, a drugima se dupliraju i moraju se vaditi kod veterinara, iako su hranjeni istom hranom? U ovo sam se lično uverio u sopstvenoj odgajivačnici.

Što opet sam sebi persiraš?
Little Diamonds ::


Vecina vas potcenju nas trud i rad jer smatrate da smo klinci i da smo nebitni ali ipak draga gospodo mi doprinosimo koliko i vi ako ne i vise.Izlozbe posecujete samo kada je pun mesec,imate milion pasa,zenke vam se pare na svako teranje i stence prodajete kao pilice...djuture ili na kilo,zavisi kako ko ponudi.Zenke se ocene ili se ocena sredi preko veze i udri.Dok sve ne popadaju u nesvest od silnih stenaca.Pojedini nisu bolji ni od onoga kojeg redovno pljujete i cijeg psa nevadite iz usta al mozete samo da mu zavidite i nista vise. lol!

Doprinositi unapređenju rase - znači imati određeni broj legala gde su pojedine jedinke u leglu iste ili bolje od roditelja i tako stvoriti nešto novo čime se unapređuje rasa. Da bi se video kvalitet kučića oni moraju prvo se razviti bar do razreda mladih da bi se videlo u šta su izrasli i tako proceniti njihov kvalitet. Koliko ja znam ti si imao jedno jedino leglo i to od kako ti kažeš "škart pasa" iz moje odgajivačnice. Koliko si i šta unapredio tek treba da se vidi iz tog jednog jedinog legla gde su otac i majka iz GDS odgajivačnice. Znači još uvek važi poslovica: Prvo skoči pa onda reci HOP.

Vi prvo procitajte post kako treba pa onda komentarisite.Tj.skocite pa kazite hop.Post ni nije namenjen vama niti vasim psima.Ciljna grupa mi je neko drugi a ne vi.Nije mi jasno zasto se vi javljate,verovatno jer ste se pronasli.Nikada nisam rekao da su vasi psi skart,to mogu da potpisem.To ste vi napisali tacnije da sam poceo sa uzgojem od vasih skart pasa.Ja sve svoje pse neizmerno volim bez obzira na njihov kvalitet.
I govorio sam o kvalitetu hrane od pre 10 godina i sada.Tu ste me pogresno razumeli.Nije mi jasno kako mozete u pitanje da stavljate strucnost coveka koji se zubnom protetikom bavi godinama i za kojeg i vi licno znate da je to.

Nekada nije potrebno imati 100 legala da bi se napredovalo,nekada je dovoljno i jedno da se vidi kojim pravcem ne zeli neko da ide,nekada dva a nekad i 50.Zavisi od toga sta ko i koliko zeli.Ja da ne zelim da napredujem kupio bih pet zenki razlicitih linija iz srbije i jednog muzijaka i pario.Ali ja sam jednu zenku uzeo od vas,drugu od jedne od najcenjenijih odgajivacnica u svetu,koja je za sve nas ovde pojam,kako za vas tako i za mene.Sledeca ce mozda biti od neke moje zenke ili cu mozda uvesti jos koju nisam sigran,ali smatram da svaki pas nove krvne linije dolaskom u Srbiju moze da poboljsa i uznapredje rasu,jer da nije tako svi bi imali samo svoje.

Ne zelim da kazem da su srpski psi loseg kvaliteta ali nisu ni odlicnog,ono sto je dobro uglavnom je poreklom od nekog inostranog muzijaka ili zenke i vi to odlicno znate,jer ne bi ste takve primerke ni drzali u svom dvoristu.Ja sam uvek govorio da imam par favorita od toga su nekoliko vaseg odgoja ali poreklom od inostranog muzijaka.Jer da nije tako ne bih vam se ni javio prilikom kpovine moje Tahire.

Znaci da bih od necega poceo i imao svoje pse moram prvo kupiti,zatim sve to pariti i ukrsatati linije pasa koje se meni dopadaju da bih na kraju dobio psa onakvog kakvog zelim.Znam da za to treba dosta vremena ali hvala bogu imam ga na pretek.Tek sam poceo a daleko dogurao.

I vi vrlo dobro znate kao i SVI da nas pod imenom LIttle Diamonds ima dvojca,samim tim pisem u mnozini pa sa pojedinim clanovima foruma cini kao da sam sebi persiram
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
Kennel GDS
Početnik
Početnik
Kennel GDS


Broj poruka : 127
Datum upisa : 16.11.2010

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty30th Juni 2011, 12:03 am

Sledeći put napiši na koga se odnosi tvoje pisanje da se prozvani zna odazvati i odgovoriti.
Svaka čast stučnjaku za kupiranje, ali njegova teza o mlečnim i stalnim zubima praktično nije dokaziva jer nije tačno da generalno svim psima se zubi dupliraju u poslednje vreme. Nisam vodio evidenciju o toj tematici, ali moje lično iskustvo je takvo da nema pravila kod neispadanja zuba u istim leglima.
Little Diamonds ::

smatram da svaki pas nove krvne linije dolaskom u Srbiju moze da poboljsa i uznapredje rasu,jer da nije tako svi bi imali samo svoje.
Da, svaki pas nove krvne linije dolaskom u Srbiju može da poboljša i unapredi rasu, ali tek sa reprodukcijom. Odnegovati leglo do uzrasta 3-4 meseca nije ništa dok se ne vidi kakav kvalitet će da bude stasalo potomstvo takvog uveženog psa. Ima tu niz činilaca koji treba da se sklope da bi leglo bilo kvalitetno a jedan od najbitnijih je i to da partner takvog psa ne bude sa istim manama kao i sam uveženi pas, pa i tad naravno ne mora da bude onako kako se želi.

Volim kad se na kraju ipak izvuku zaključci:

Little Diamonds ::

Znaci da bih od necega poceo i imao svoje pse moram prvo kupiti,zatim sve to pariti i ukrsatati linije pasa koje se meni dopadaju da bih na kraju dobio psa onakvog kakvog zelim.Znam da za to treba dosta vremena ali hvala bogu imam ga na pretek.

Little Diamonds ::
Tek sam poceo a daleko dogurao.
Tek si počeo , a tek će se videti gde ćeš dogurati. Volim kad je čovek ambiciozan.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kennel-gds.rs/index.htm
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty30th Juni 2011, 6:21 am

Kennel GDS ::
Sledeći put napiši na koga se odnosi tvoje pisanje da se prozvani zna odazvati i odgovoriti.
Svaka čast stučnjaku za kupiranje, ali njegova teza o mlečnim i stalnim zubima praktično nije dokaziva jer nije tačno da generalno svim psima se zubi dupliraju u poslednje vreme. Nisam vodio evidenciju o toj tematici, ali moje lično iskustvo je takvo da nema pravila kod neispadanja zuba u istim leglima.
Little Diamonds ::

smatram da svaki pas nove krvne linije dolaskom u Srbiju moze da poboljsa i uznapredje rasu,jer da nije tako svi bi imali samo svoje.
Da, svaki pas nove krvne linije dolaskom u Srbiju može da poboljša i unapredi rasu, ali tek sa reprodukcijom. Odnegovati leglo do uzrasta 3-4 meseca nije ništa dok se ne vidi kakav kvalitet će da bude stasalo potomstvo takvog uveženog psa. Ima tu niz činilaca koji treba da se sklope da bi leglo bilo kvalitetno a jedan od najbitnijih je i to da partner takvog psa ne bude sa istim manama kao i sam uveženi pas, pa i tad naravno ne mora da bude onako kako se želi.

Volim kad se na kraju ipak izvuku zaključci:

Little Diamonds ::

Znaci da bih od necega poceo i imao svoje pse moram prvo kupiti,zatim sve to pariti i ukrsatati linije pasa koje se meni dopadaju da bih na kraju dobio psa onakvog kakvog zelim.Znam da za to treba dosta vremena ali hvala bogu imam ga na pretek.

Little Diamonds ::
Tek sam poceo a daleko dogurao.
Tek si počeo , a tek će se videti gde ćeš dogurati. Volim kad je čovek ambiciozan.

Razumem sta zelite da kazete ali ipak ne bih dovodio u pitanje njegovu strucnost.Predpostavljam da ima istine u tome ali opet ko zna.Neki nasi psi su imali problem sa ispadanjem mlecnih zuba ali na srecu to je na vreme sanirano.

Podrazumeva se da ce se vecina uvezenih pasa reprodukovati i da ce se pratiti odrastanje njihovog potomstva.Takodje se podrazumeva da se nece pariti dve jedinke sa istim ili slicnim manima,i da ce se takvim psima uglavnom traziti dobar partner.Selekcija legla se takodje podrazumeva,kao i svi ostali faktori koji se uzimaju u obzir prilikom odrastanja stenaca.Narano da za to treba vremena kao i za sve u zivotu.

U pravu ste.Videcu dokle cu dogurati,ali za sada sam na pravom putu i zadovoljan sam onim sto sam do sada postigao

Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
mina-malizmaj
Početnik
Početnik
mina-malizmaj


Broj poruka : 77
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 31
Lokacija : Zemun

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty30th Juni 2011, 11:08 pm

aman ljudi, zar vam nije dosta... kao da uzivate u vredjanju, pronalazenju propusta drugih, hvatate se za svaku rec... pa da li imate nekog pametnijeg posla...??? sta je sa starijim ljudima (prozvani ce se pronaci), zar je cela sustina svadjati se i prozivati, provocirati i namestati jedni drugima...ccc, sramota...posle me ljudi pitaju zasto napisem post jednom u 100 godina kad puknem...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.malizmaj.rs
mina-malizmaj
Početnik
Početnik
mina-malizmaj


Broj poruka : 77
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 31
Lokacija : Zemun

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty30th Juni 2011, 11:14 pm

i mozete da me provocirate koliko hocete, ali posle svega toga mozete samo da shvatite ko ste i sta ste i koliko godina imate.. gde vam je, bre, nestala osnovna kultura... nije prozivka za sve, prozvani ce se sami pronaci, a ako se ne pronadju jos gore...

i vi, patuljasti, hocete li vise predstaviti svog psa ili cete jos uvek da se pravite blesavi.. bitno vama da pljujete po tudjim psima... ajde bre, oslobodite se malo, necemo vam ojesti psa, nismo mi svi isti, ne mora da znaci da cemo i mi pljuvati po vasem psu...

a ovo mi je jos zanimljivije, tacno se vidi (od onih clanova koji pisu) da se neki toliko pitaju ko ste i sta ste, i kakav je to vas bajan Golan... da li ih stvarno ne zanima? ili vas seplase? ili mozda znaju ko ste vi?? moze li neko o tome da progovori...ako sme, ako nije ucenjivan ili tako nesto, sto me uopste ne bi cudilo... umeju to ljudi...

izvinavam se sto pisem post za postom...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.malizmaj.rs
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty30th Juni 2011, 11:26 pm

Mina svima se vec smucilo to sto pp pokusava da nametne svoje misljenje koje neke dotice neke ne.Nama je u pocetku bio zanimljiv ali je sad vec dosadan,nezanimljiv.

Rekao bih da se zna ko je u pitanju,cak sam i ja uspeo da provalim po postovima koje je ranije pisao na BK,isti postovi,isto vredjanje....totalno ista prica i naravno psa nema nigde.
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty1st Juli 2011, 7:36 am

mina-malizmaj ::


i vi, patuljasti, hocete li vise predstaviti svog psa ili cete jos uvek da se pravite blesavi.. bitno vama da pljujete po tudjim psima... ajde bre, oslobodite se malo, necemo vam ojesti psa, nismo mi svi isti, ne mora da znaci da cemo i mi pljuvati po vasem psu...

...
Mina, kada me već ovako optužujete i pljujete po meni, navedite ovde kojeg ili koje pse sam to ja pljuvao, i citrirajte post u kome sam tako nešto radio.
Nazad na vrh Ići dole
mina-malizmaj
Početnik
Početnik
mina-malizmaj


Broj poruka : 77
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 31
Lokacija : Zemun

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty1st Juli 2011, 10:56 pm

ne znam gde ste vi videli da sam vas ja optuzila za nesto ili pljuvala po vama...ah, da..izvinjavam se, niste pljuvali po psima, nego po skoro svima nama ljudima, sto je jos gore (ne takmice se ljudi, vec psi)... nemam preca posla, nego cu sad da trazim i citiram vase postove...ne pada mi na pamet...oni koji prate forum, znaju...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.malizmaj.rs
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty2nd Juli 2011, 8:05 am

Sada kada sam zatražio dokaze za vaše tvrdnje vi odgovarate "...izvinjavam se pogrešila sam nije nego...mrzi me da tražim dokaze" sada menjate priču.
Bez dokaza sve je rekla-kazala.
Nazad na vrh Ići dole
Perun Panonski
Moderator
Moderator
Perun Panonski


Broj poruka : 196
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 52
Lokacija : Novi Sad

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty7th Juli 2011, 6:52 pm

Preneto sa - International Miniature Pinscher Forum-a

Worlddogshow 2011 Paris


First result has been published on FB:

Males World Winner 2011 : Experience Brave Boss Mr (owner Veronica Norgren (SE))
http://www.kennelexperience.com/bosse.html

Males Junior World Winner 2011 : Theneican's Louis Vutton (owner Ulla Grudt (NO))
http://www.ullami.dk/4951520


p.s. Najzad jedan crveni svetski prvak koji vredi nesto! Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barkmaker.com
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty7th Juli 2011, 8:22 pm

Lepi psi.Cestitamo na osvojenim titulama vlasnicima pasa Good Good

Mada nesumnjamo da je bilo i lepsih i boljih ali u svakom slucaju Bravo Bravo
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
willy
Početnik
Početnik
willy


Broj poruka : 109
Datum upisa : 12.01.2011
Godina : 52

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty7th Juli 2011, 10:12 pm

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 83779

mada mi ovaj boss malo podug ali mozda slika vara
Nazad na vrh Ići dole
Perun Panonski
Moderator
Moderator
Perun Panonski


Broj poruka : 196
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 52
Lokacija : Novi Sad

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty7th Juli 2011, 10:13 pm

FANTAZY FLY ZAFIRA - World Winner 2011
http://www.fanfly.ru/pin/litters/z-litter/zafira_e.php
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barkmaker.com
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty7th Juli 2011, 11:08 pm

Fantazy Fly Zafira - fantasticna kuja, barem po mom ukusu. Tip koji ja volim - Bossov tip Cool . Iskrene cestitke vlasnici i odgajivacu.

Bossov unuk Multatuli Bartolomyu R.CAC u crvenim pincerima. U Francuskoj u razredu sampiona ne dodeljuju CAC, a za razred intermedia i otvoreni dodeljuje se samo jedan CAC. Na WW su razdvojili crvene i crne pa se proglasavao (kako sam shvatila) CAC i R.CAC od crvenih i CAC i R.CAC od crnih.

CAC i R.CAC kod crvenih, desno je Bartolomyu.
Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 9279000


CAC crveni muzjak Donius Mound Yohny Walker:
Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 0767493


Najbolji (???) muzjaci :
Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 3100288


Best Junior Theneican's Louis Vutton - sin aktuelnog WW!!! (Experience Brave Boss Mr & Lazurnaya Zhali):
Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 9589026


Izbor za BOB:
Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 6118483

Slike su prenete sa ruskog foruma.
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty7th Juli 2011, 11:45 pm

Bravo za Zafiru kisko kisko

Da li neko mozda ima spisak svih pasa koji su ucestvovali na svetskoj u Francuskoj??
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty8th Juli 2011, 12:32 pm

Ovde mozete videti razultate svih prijavljenih pasa sa svetske izlozbe u Parizu 2011.Okaceni su na nemackom forumu:

http://www.zwergpinscher-forum.de/viewtopic.php?f=37&t=11912

Jos da napomenem da je Slavljan Ceruti (Otac naseg Ikara ) osvojio RCAC u svom razredu Bravo
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty8th Juli 2011, 12:40 pm

Pinscher nain Bicolore Classe JEUNE MALE Juge : M. GAUVRIT Michel
22824 THENEICAN'S MAESTOSO 2e EXCELLENT

Pinscher nain Bicolore Classe INTERMEDIAIRE MALE Juge : M. GAUVRIT Michel
22926 BELLOCEAN'S ROCK MY WORLD ABSENT
22927 EDEN DE DAMI'NOUS 3e EXCELLENT
22928 EWINA'S UNIQUE THENEICAN 1er EXCELLENT
22929 FEARLESS KNIGHT DEVON D'OBREIKA 2e EXCELLENT
22930 NIANKA NACHONOVO 4e TRES BON

Pinscher nain Bicolore Classe OUVERTE MALE Juge : M. GAUVRIT Michel
22931 BOSTON DE LA ROMANCE DES ELOIS DU VAL BLEU EXCELLENT
22932 COLDWIND'S CALWIN CROMWELL 3e EXCELLENT
22933 DARIUS DE LA ROMANCE DES ELOIS DU VAL BLEU EXCELLENT
22934 DIAMOND DE THYSSEN KAN EXCELLENT
22935 EGO DU PRINCE D'ECKMUHL EXCELLENT
22936 EROS D'A COTE DU ZWIN BON
22937 GRAND MOLLIS ADIDAS 1er EXCELLENT CACS
22938 SLAVJAN CERUTTI 2e EXCELLENT RCACS
22939 VASCO DE YAGO SANT HONORE 4e EXCELLENT

Pinscher nain Bicolore Classe CHAMPION MALE Juge : M. GAUVRIT Michel
22940 ATOLL DES LUTINS DE LA CERISAIE 1er EXCELLENTR CACIB
22941 DIDAKTIC'S WINNETOU EXCELLENT
22942 MORGAN DELLA VALLE DELL’EDEN 4e EXCELLENT
22943 SEMPER ANTE HIGH HOPE 3e EXCELLENT
22944 TANGETOPPEN'S FERRERO ROCHER FOR CHERRYBEAU 2e EXCELLENT

Pinscher nain Bicolore Classe JEUNE MALE Juge : M. GAUVRIT Michel
22945 CHELINES BIS 3e EXCELLENT
22946 FIZZ VON CANIN'LOVE 4e EXCELLENT
22947 MALAGRIS HOT HURT - ABSENT
22948 SANT KREAL OZZY OSBORNE - EXCELLENT
22949 SEMPER ANTE KNOW HOW 1er EXCELLENT
22950 THENEICAN'S OPTIC STAR - ABSENT

Pinscher nain Bicolore Classe PUPPY MALE Juge : M. GAUVRIT Michel
22951 BATTERFLAY LAND IEROS - TRES PROMETTEUR
22952 SEMPER ANTE LIMITED EDITION - TRES PROMETTEUR Meilleur Puppy

Pinscher nain Bicolore Classe INTERMEDIAIRE FEMELLES Juge : Mme ASSENMACHER FEYEL Hassi
22953 ASTALANTE ZHELANNAYA ZHOZI 2e EXCELLENT
22954 DUVINAL MEDERIKA MIRANZA 3e EXCELLENT
22955 FUNY GIRL DE LA ROMANCE DES ELOIS DU VAL BLEU 4e EXCELLENT
22956 NEFELON OF KELKYON - TRES BON
22957 TIM SPIRIT HISTORY 1er EXCELLENT RCACS - RCACIB

Pinscher nain Bicolore Classe OUVERTE FEMELLES Juge : Mme ASSENMACHER FEYEL Hassi
22958 A'DREAMS BLACK WALDINA - EXCELLENT
22959 ALLAMIGOZ GEZINA - EXCELLENT
22960 BELLOCEAN'S QUEEN OF HEART - TRES BON
22961 BLUE STAR IV DE LA ROMANCE DES ELOIS DU VAL BLEU - TRES BON
22962 CARLA DI KRISTIANDEN 3e EXCELLENT
22963 DE LA BULERIA TATA - EXCELLENT
22964 ELISA DES BABINES DE DIAMANT 4e EXCELLENT
22965 E'LOLA DE LACLUSE ET MIJOUX - TRES BON
22966 EXCELENTE DE LA BULERIA - EXCELLENT
22967 EXCEPTIONNELLE CHELSY D'OBREIKA - EXCELLENT
22968 FANTAZY FLY ZAFIRA 1er EXCELLENT CACS - CACIB BOB
22969 HELEN HOFF ARLET GOLDEN STAR - EXCELLENT
22970 LARA CROFT - EXCELLENT
22971 Pas encore jugé -
22972 QUEBEC'S GISELLA - ABSENT
22973 QUEEN DE THYSSEN KAN - ABSENT
22974 TIM SPIRIT VILISSA 2e EXCELLENT
22975 UDACHNY VYBOR GARMONIJA - EXCELLENT

Pinscher nain Bicolore Classe CHAMPION FEMELLES Juge : Mme ASSENMACHER FEYEL Hassi
22976 A'DREAMS BLACK YCHA 4e EXCELLENT
22977 HELEN HOFF FEMME FATALE - TRES BON
22978 KINGHILL'S SWEET CHILD O'MINE 1er EXCELLENT
22979 KRIEGER OH SO SASSY - TRES BON
22980 SEMPER ANTE ALL THAT SHE WANTS 3e EXCELLENT
22981 SEMPER ANTE FOR MALAGRIS 2e EXCELLENT
22982 SHOKET ME BEIT HAMAAYAN - TRES BON

Pinscher nain Bicolore Classe JEUNE FEMELLES Juge : Mme ASSENMACHER FEYEL Hassi
22983 AIDJ DELL'ALTOFONDALE 2e EXCELLENT
22984 ASTIBAL'BA ZVEZDAGALAKTIKI - EXCELLENT
22985 BERRY GRAFIN VON BURG-WILDENSTEIN - EXCELLENT
22986 BREAKING HEARTS DE THYSSEN KAN 1er EXCELLENT
22987 FANTAZY FLY RUSSKAYA RAKETA - TRES BON
22988 FOSSET DE LACLUSE ET MIJOUX - TRES BON
22989 NESSI OF KELKYON - EXCELLENT
22990 NEW ETUAL LIBERTINA - TRES BON
22991 SANT KREAL PRINCESS PARIS - ABSENT
22992 SAPIR BAT CHEN - TRES BON
22993 THENEICAN'S ORIENTAL STAR 3e EXCELLENT

Pinscher nain Bicolore Classe PUPPY FEMELLES Juge : Mme ASSENMACHER FEYEL Hassi
22994 BATTERFLAY LAND IUTERNA - TRES PROMETTEUR
22995 FUNNY D'OBREIKA - TRES PROMETTEUR
22996 HELEN HOFF ZHADOR DE FLER - PROMETTEUR
22997 KIKI VAN'T DUINEZICHT - TRES PROMETTEUR Meilleur Puppy
22998 ROTWILD JUSTINA EILIN - ABSENT

Pinscher nain Bicolore Classe VETERAN FEMELLES Juge : Mme ASSENMACHER FEYEL Hassi
22999 SWEET BLUE DE LA ROMANCE DES ELOIS DU VAL BLEU 1er EXCELLENT Meilleur V

Pinscher nain Unicolore Classe INTERMEDIAIRE MALE Juge : M. GAUVRIT Michel
22858 ENVERS ET CONTRE TOUT DES LUTINS DE LA CERISAIE 2e EXCELLENT
22859 MULTATULI BARTOLOM'YU 1er EXCELLENT RCACS
22860 NORWINSTARS JEDI ANAKIN SKYWALKER 3e EXCELLENT
22861 NORWINSTARS JOHNNY KNOXVILLE - ABSENT

Pinscher nain Unicolore Classe OUVERTE MALE Juge : M. GAUVRIT Michel
22862 ALLAMIGOZ LEO - EXCELLENT
22863 BIM-BOM-BAM BALTHASAR - TRES BON
22864 BIM-BOM-BAM ROMEO - EXCELLENT
22865 COUP D'COEUR DES LUTINS DE LA CERISAIE - EXCELLENT
22866 DOINUSMOUND JOHNNY WALKER 1er EXCELLENT CACS
22867 EPICE DU DOMAINE DE TARMAC - TRES BON
22868 FILS-DE-CHIEN DES LUTINS DE LA CERISAIE 2e EXCELLENT
22869 HATER ICE VON HAUS NINA 3e EXCELLENT
22870 MASTER MICKEY VON MASTERHOF 4e EXCELLENT
22871 TRICKYPLAYER'S CRACKERJACK - EXCELLENT
22872 V'SNOOPPY DE LA FERME DES MINIS DOGUES - EXCELLENT

Pinscher nain Unicolore Classe CHAMPION MALE Juge : M. GAUVRIT Michel
22873 BARABBAS DES LUTINS DE LA CERISAIE 2e EXCELLENT
22874 BELLOCEAN'S PERFECT FRIEND - EXCELLENT
22875 CALIFFO 3e EXCELLENT
22876 CHELINES BILLY THE KID - EXCELLENT
22877 EXPERIENCE BRAVE BOSS MR 1er EXCELLENT WW -11
22878 JOKER SHOW LUCKY L.MAX - EXCELLENT
22879 MULTATULI ON THE TOP - EXCELLENT
22880 NELSON II DI KRISTIANDEN - EXCELLENT
22881 SLAVJAN ILLISION - EXCELLENT
22882 THENEICAN'S LEGENDARY WINNER 4e EXCELLENT

Pinscher nain Unicolore Classe JEUNE MALE Juge : M. GAUVRIT Michel
22883 CHELINES DON ALFONSO 3e EXCELLENT
22884 CORSANO - TRES BON
22885 DOINUSMOUND HARRISON - EXCELLENT
22886 ERIA PRO BAGRATION - EXCELLENT
22887 FJORD DE LA CAPELLIERE - EXCELLENT
22888 JOKER SHOW JEYCOB - EXCELLENT
22889 KAN VON MASTERHOF 2e EXCELLENT
22890 ROBIN DI KRISTIANDEN 4e EXCELLENT
22891 THENEICAN'S LOUIS VUITTON 1er EXCELLENT JWW -11

Pinscher nain Unicolore Classe VETERAN MALE Juge : M. GAUVRIT Michel
22892 DOINUSMOUND VITORINO 1er EXCELLENT Meilleur Vétéran
22893 SORITA'S JIM JUMP FOR JOY 2e EXCELLENT

Pinscher nain Unicolore Classe INTERMEDIAIRE FEMELLES Juge : Mme ASSENMACHER FEYEL Hassi
22894 ELIAS-ROSE 4e EXCELLENT
22895 FEELING DES LUTINS DE LA CERISAIE 2e EXCELLENT
22896 GEMMAE RATLERRIMUS GINGER GLORIA - TRES BON
22897 QUARRY VON REUSSERLAND 3e EXCELLENT
22898 RUSSKIY KARAMBOL MONTI DLJA SANNY MANKEU 1er EXCELLENT

Pinscher nain Unicolore Classe OUVERTE FEMELLES Juge : Mme ASSENMACHER FEYEL Hassi
22899 ALLAMIGOZ NEVADA 4e EXCELLENT
22900 BLESTYASCHEE SOLNYSHKO IZ KNIAZHESTVA POLOTSKOGO 3e EXCELLENT
22901 DEESSE - EXCELLENT
22902 DOINUSMOUND FARABELLA - TRES BON
22903 DOINUSMOUND JARIGUAY - EXCELLENT
22904 EASY WINNER DU ROYAUME DES HAUTS DE NIMES - TRES BON
22905 EDITION SPECIALE DES LUTINS DE LA CERISAIE 2e EXCELLENT RCACS
22906 ELUR DEAGUASALADA 1er EXCELLENT CACS
22907 KRIEGER OOH LA LA - TRES BON
22908 LAZURNAYA DERZHAVA - EXCELLENT


Pinscher nain Unicolore Classe CHAMPION FEMELLES Juge : Mme ASSENMACHER FEYEL Hassi
22909 A TOUT CASSER DES LUTINS DE LA CERISAIE 1er EXCELLENT
22910 GINEVRA DI KRISTIANDEN 4e EXCELLENT
22911 MADE IN SPAIN NOCILLA - EXCELLENT
22912 NEW ETUAL MISS MELODY 2e EXCELLENT
22913 SANT KREAL J'ADORE JASMINE - DISQUALIFIÉ
22914 THENEICAN'S RUZIZI 3e EXCELLENT
22915 WARSCOT'S SOL BROWN ALE IN RED - ABSENT

Pinscher nain Unicolore Classe JEUNE FEMELLES Juge : Mme ASSENMACHER FEYEL Hassi
22916 BIJOU GRAFIN VON BURG-WILDENSTEIN - BON
22917 DIAMOND VON VEYNAU - TRES BON
22918 DOINUSMOUND HOLLISTER - EXCELLENT
22919 JOKER SHOW JASMINE 1er EXCELLENT Meilleur Jeune
22920 KIA VON MASTERHOF - TRES BON
22921 SLAVJANKA VIVA VICTORIA 3e EXCELLENT
22922 SMILE OF AN ANGEL CANDY - TRES BON
22923 THENEICAN'S LIBERTINE 2e EXCELLENT
22924 VILLA VON MASTERHOF - TRES BON

Pinscher nain Unicolore Classe PUPPY FEMELLES Juge : Mme ASSENMACHER FEYEL Hassi
22925 FRISKA - TRES PROMETTEUR

Pinscher nain Unicolore Classe JEUNE FEMELLES Juge : Mme ASSENMACHER FEYEL Hassi
41686 MOR BAT CHEN - TRES BON


DA CUJEMO KOMENTARE!!!! Neke sudijske odluke su malo sokantne?!?
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty9th Juli 2011, 8:51 am

Najpre CESTITKE SVIM IZLAGACIMA IZ SRBIJE CIJI SU PSI DOBILI PLASMAN!!!

Malo mi je neshvatljivo ovo njihovo rangiranje.... CACIB pas nije WW tj. WW pas nije CACIB... u zenkama na izbor za CAC ide Excellent2 zenka umesto Excellent1....ali dobro. Ove godine nema Malih Zmajeva.... Sad ali bice ih dogodine Smile .

Evo mi ipak imamo vest iz Francuske mada nije iz Pariza - Velox Mali Zmaj izlagan je 03.07.2011. na CAMPBON Exposition CACS, sudija je bio Mr Calloc'h Richard. Velox je osvojio prvo mesto u svom razredu i CACS. (party) Velox je jedini nas predstavnik u Francuskoj i za sada nas tamo lepo predstavlja Smile

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Chiens-Pinscher-nain-a98bb118-d2e2-7744-cd9e-2ad78540130d
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty9th Juli 2011, 5:55 pm

Zorica-malizmaj ::
. Evo mi ipak imamo vest iz Francuske mada nije iz Pariza - Velox Mali Zmaj izlagan je 03.07.2011. na CAMPBON Exposition CACS, sudija je bio Mr Calloc'h Richard. Velox je osvojio prvo mesto u svom razredu i CACS. (party) Velox je jedini nas predstavnik u Francuskoj i za sada nas tamo lepo predstavlja Smile

edit


Cestitamoooooo

Bez citiranja fotografija (pročitajte pravila foruma)

Admin
BP
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty10th Juli 2011, 9:53 am

Zorica-malizmaj ::
Najpre CESTITKE SVIM IZLAGACIMA IZ SRBIJE CIJI SU PSI DOBILI PLASMAN!!!

Malo mi je neshvatljivo ovo njihovo rangiranje.... CACIB pas nije WW tj. WW pas nije CACIB... u zenkama na izbor za CAC ide Excellent2 zenka umesto Excellent1....ali dobro. Ove godine nema Malih Zmajeva.... Sad ali bice ih dogodine Smile .

Evo mi ipak imamo vest iz Francuske mada nije iz Pariza - Velox Mali Zmaj izlagan je 03.07.2011. na CAMPBON Exposition CACS, sudija je bio Mr Calloc'h Richard. Velox je osvojio prvo mesto u svom razredu i CACS. (party) Velox je jedini nas predstavnik u Francuskoj i za sada nas tamo lepo predstavlja Smile

https://2img.net/h/i159.photobucket.com/albums/t140/Zorica-malizmaj/MinPin/V1-litter/Velox/chiens-Pinscher-nain-a98bb118-d2e2-7744-cd9e-2ad78540130d.jpg

Kome se čestita od naših?
Koliko primećujem samo je Masterhof bio prisutan.
Zašto, već kad živi u France, nije izveden na svetsku ovaj zmajček sa slike?

btw
Ako se ne "vidimo" pozdrav svima sa foruma jer ću biti jedno vreme odsutan.
Nazad na vrh Ići dole
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty10th Juli 2011, 10:38 am

:W Sto da ne, cestitke i njegovim psima koji su se plasirali (iako su neki diskvalifikovani skoro u Srbiji) ali to je svakako uspeh i sto da se ne cestita. Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 994776 Ja nism kao on, da umrem od muke kad neciji drugi pas dobije FILE 17/140


......Aaaa a zasto Velox nije izveden mozda se i drugi pitaju, pa da odgovorim - nemam pojma Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 994776 Samo mesec dana posto je otisao u Francusku Velox je izveden na prvu izlozbu na kojoj je sudio upravo Mr. Gauvrit koji je sudio muzjake na svetskoj u Parizu. Velox je osvojio prvo mesto u razredu iako pretpostavljam da je ipak bio malo sputan zbog nedavne promene vlasnika (ipak, samo mesec dana!!!). Evo opisa Mr. Gauvrita na Fr pa koga ne mrzi moze da prevede ima sad prevodioca onoliko : " Bel ensemble - bonne constitution de tête -dentition complète - machoire puissante - excellent oeil , oreille - excellent dos,rein et côte - Excellent fouet-Bon arrière main. - trés bonne épaule-jolie robe. S'exprime bien en mouvement "
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
Perun Panonski
Moderator
Moderator
Perun Panonski


Broj poruka : 196
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 52
Lokacija : Novi Sad

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty10th Juli 2011, 10:50 pm

patuljastipinc ::


Kome se čestita od naših?
Koliko primećujem samo je Masterhof bio prisutan.
Zašto, već kad živi u France, nije izveden na svetsku ovaj zmajček sa slike?

btw
Ako se ne "vidimo" pozdrav svima sa foruma jer ću biti jedno vreme odsutan.
E bas u tome i jeste stvar!
Pas iz "te" odgajivacnice nije u vlasnistvu "te" odgajivacnice nego nekog drugog(koliko je meni poznato)!
I kad taj pas ,ili bilo koji drugi pas iz "te" odgajivacnice nesto dobije na nekoj izlozbi,svi misle da je za to zasluzna bas "ta" odgajivacnica!
Umetnost je pronaci tako nekog ko ce da sve sponzorise a " ta " odgajivacnica posle ubira lovorike !
Verovatno je to neki dogovor izmedju kupca stenaca iz "te" odgajivacnice i same odgajivacnice: " Vi kupite,odhranite,vakcinisite,pripremite za izlozbu,platite izlozbu,izvedite na izlozbu ......,a ja cu posle da se sepurim!"
I sve dok ima naivnih ,takvi ce da super prolaze,nazalost!!!

Nazad na vrh Ići dole
http://www.barkmaker.com
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty16th Juli 2011, 11:45 am

Boro! Mislim da tu uopste NEMA naivnih Smile

Nego da se mi pohvalimo nasim vestima, nisu mozda tako znacajne kao WDS ali za nas - veoma! Juce smo isli kod veterinara na pregled i vratili se veoma zadovoljni - Gucci Mali Zmaj i Deus Mali Zmaj imaju zdrave oci i patelu bez luksacije - 0/0. Oba momka su dobila certifikate i jako smo srecni zbog toga! Very Happy sunny bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
Perun Panonski
Moderator
Moderator
Perun Panonski


Broj poruka : 196
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 52
Lokacija : Novi Sad

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty16th Juli 2011, 6:33 pm

Zorica-malizmaj ::
Boro! Mislim da tu uopste NEMA naivnih Smile

Nego da se mi pohvalimo nasim vestima, nisu mozda tako znacajne kao WDS ali za nas - veoma! Juce smo isli kod veterinara na pregled i vratili se veoma zadovoljni - Gucci Mali Zmaj i Deus Mali Zmaj imaju zdrave oci i patelu bez luksacije - 0/0. Oba momka su dobila certifikate i jako smo srecni zbog toga! Very Happy sunny bounce
Cestitam na rezultatima testova za oba psa!
A sto se tice da li su ti "tamo neki" naivni ili ne ,ja mislim drugacije!
Nikada mi nece biti jasno kako neko moze da dozvoli da ga neki drugi svrstava u svoj "tim" iako ima svoju odgajivacnicu!
Sve je to lepo,kupiti stene od nekoga ,ali dozvoliti da mu taj "neko" odredjuje sta i kako ,to je po meni vec naivno!
Ili tu nema ni kapi ljubavi prema rasi Ptp!
Meni je potpuno jasna politika tih takozvanih "ljubitelja rase" i saradnika !
A ona glasi otprilike ovako:
Nema veze kakav je pas ,kakvo ima zubalo ili boju , bitno je da je potomak " svemirskog Limuna " i 'ajmo da prodajemo stence za isto svemirsku cenu nekim drugim naivcima,koji se nisu potrudili da shvate da postoje i mnogo kvalitetniji psi u ovoj drzavi odgajivaca koji nisu bili toliko debeloobrazni da kupuju izlozbe i titule ,dobacuju i sufliraju sudijama izvan ringa i u samom ringu(jer oni verovatno najbolje poznaju rasu)a ponekad ,kada lose prodju na izlozbi, i sami ih dopisuju na ocenske liste!
Zanima me samo koliko ce to trajati , jer obicno ,veze koje su zasnovane na parama ,po pravilu pucaju!



Nazad na vrh Ići dole
http://www.barkmaker.com
Perun Panonski
Moderator
Moderator
Perun Panonski


Broj poruka : 196
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 52
Lokacija : Novi Sad

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty18th Juli 2011, 8:31 pm

Evo citam na nekom drugom forumu samo se prica o cenama stenaca!
I bas iz tog razloga ,odlucili smo da ( u cilju popularizacije rase)iz naredna dva legla ( od kuja iz srpskog odgoja) ne prodajemo stence nego da ih poklonimo svima koji su zainteresovani !
Takodje u cilju popularizacije rase ,odlucili smo da nas muzjak ,Indra Mali Zmaj ove godine pari sve kompatibilne zenke (znaci ,u tipu rase) za dzabe!
Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barkmaker.com
Sponsored content





Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 13 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Patuljasti pinč 1 deo,
Nazad na vrh 
Strana 13 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Patuljasti pinc - SAKE
» patuljasti pinc Alisa
» PATULJASTI PINC-ZWERGPINCHER
» Patuljasti pinc na poklon
» crni patuljasti pinc spreman za parenje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
za ljubitelje i odgajivače :: Rasa :: Sve o šnaucerima i pinčevima-
Skoči na: