za ljubitelje i odgajivače
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

za ljubitelje i odgajivače


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Patuljasti pinč 1 deo,

Ići dole 
+16
willy
As_Bg
Quelebris
ENIGMA
Kennel GDS
Little Bridge
"Canis Fabella"
irena capar-kingdom
Padre
Perun Panonski
bili985
Zorica-malizmaj
Piccolo Magnifico
mina-malizmaj
munja
wolf
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
wolf
Administrator foruma
Administrator foruma
wolf


Broj poruka : 53
Datum upisa : 15.11.2010
Lokacija : Novi Sad

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty18th Juni 2011, 3:11 pm

@ patuljastipinc
Samo Vam je rečeno da obratite paznju na Vas rečnik, nista drugo. To je pravilo foruma koje važi za sve članove isto!!!!
ADMIN. B.P.
Nazad na vrh Ići dole
https://patuljastipinc.serbianforum.info
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty18th Juni 2011, 3:13 pm

As_Bg ::
Zar je i jedna malo??
A ovamo ste fini i unapredjujete rasu, "luce moje Backo Palanacko"Very Happy

Ne znam da li ste muško ili žensko, ali ako ste žensko slobodno mogu da vam budem luče bačkopalanačko ili već kakvo drugo nije problem.
Nazad na vrh Ići dole
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty18th Juni 2011, 3:14 pm

Black Panther ::
@ patuljastipinc
Samo Vam je rečeno da obratite paznju na Vas rečnik, nista drugo. To je pravilo foruma koje važi za sve članove isto!!!!
ADMIN. B.P.

Ok
Nazad na vrh Ići dole
As_Bg
Početnik
Početnik



Broj poruka : 41
Datum upisa : 21.02.2011
Godina : 46
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty18th Juni 2011, 3:16 pm

Pa pisem u zenskom rodu...al hvala ponudjena ko pocascena...nemam komentara vise na ovakve gluposti!
Nazad na vrh Ići dole
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty18th Juni 2011, 4:16 pm

Evo ja cu da imenujem jednog od stancera koji se po svemu sudeci pravi blesav i nevest ko francuska sobarica.

To je dDragan Grujin vlasnik odgajivacnice GDS,pouzdano znam da je zenka shakira sweet angel GDS inace majka moje Tahire imala tri legla za redom,poslednje objavljeno je bilo Tahirino gde su sa njom u leglu bila jos tri muzijaka.Sada glumi kako nema posla i zenke nepari a licno sam zvao i rekao mi je posto mi glas nije prepoznao da ima vise legala.Cena stenaca je razlicita i krece se od 100e do 500e.

Zato vas sada najiskrenije molim da se vise ne ukljucujete u raspravke o ceni i kvalitetu i stancerima jer niste kopetentni
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty18th Juni 2011, 4:27 pm

Da ne bude zabune.I da se nekaze da izmisljam.Shakira je imala prvo leglo L sa uncom pa za tim leglom je bilo leglo R koje je rodjeno 25.05.2009 pa onda leglo T rodjeno 30.12.2009.
ovo je samo jedan od primera za ostalo ce te morati da se potrudite i nadjete ali ih svakako ima jos.I sta je ovo.....????.....STANC.......cist stanc i nista drugo.Ljudi poput njega a ima ih jos ovde na forumu koliko hocete svoje pse gledaju kao posao i visak pasa bacaju jer im vise nisu od koristi.
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
Kennel GDS
Početnik
Početnik
Kennel GDS


Broj poruka : 127
Datum upisa : 16.11.2010

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty18th Juni 2011, 4:45 pm

Mali Dijamante edit (procitajte pravila foruma)...Mod PP, CH SHAKIRA SWEET ANGEL GDS je oštenjena 16.09.2006. i za nepunih 5 godina je imala tri legla. Šta je tu čudno? Za 20 godina bavljena rasom patuljasti pinč imao sam toliko odgojenih kučića u rasi koliko ti pasa pomenute rase nisi video u svom životu. Imao si jedno leglo i sad drugima daješ savete. Ima li tu smisla i morala? Od mojih "škart" pasa ti si počeo da se baviš rasom.
Mislim da si i dvoličan i da ti je dupli lik u patuljastipinc.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kennel-gds.rs/index.htm
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty18th Juni 2011, 4:57 pm

Evo ti si samo potvrdio ono što sam rekao, dobro je da ima smelih da izađu na crtu sa istinom.
Pogledaj samo imena pasa od GDS I Mali Zmaj, sve sapunice da skupiš na jedno mesto, i sva imena glumaca i glumica da prepišeš a ima ih hvala bogu, opet bi im netdostajalo ideje za imena svojih štenadin, jedino bi im telefonski imenik pomogao. EEEEEEEE to ti je bato štanc.
Nazad na vrh Ići dole
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty18th Juni 2011, 5:56 pm

I nedao bog odbiti kakvu ženku na parenje, može bilo kakva ženka, mužjaci ne biraju. Ne biraju mužjaci ali bi trebali odajivači da paze na kakve ženke će puštati svoje plemenjake da ne bude na tržištu čivava ko blata, pa onda drugi krivi.
U isti koš stavljam i g. Vesića, pas mu prvak sveta a uparuje sve, i snogom i bez, i preraslo i ne doraslo.
Glavne galamđžije i povikuše na štanceraj štenadi pp u Srbiji su ujedno i glavni štanceri, pa da nema štenadi od GDS, Mali Zmaj, Masterhof rasa pp bi bila deficitarna "roba" u Srbiji.
Niko vam nije branio do sada, niti će braniti od sada niti bi vas ko spominjao u ovom ili onom kotekstu da niste digli graju i frku galame na tobož tamo neke štancere a niste prvo pogledali u svoje dvorište.
Nazad na vrh Ići dole
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty18th Juni 2011, 7:44 pm

Sad je vec dosta. Molim admina da ovu osobu blokira dok se ne predstavi. Mi svi iskazujemo svoja misljenja, nije dobro nikog napadati licno no i pored svega, mi se znamo i svi znaju ko smo. Posto je rec na forumu javna rec tezine kao u novinama, moze se i tuziti za uvredu i ljagu itd.... u svakom slucaju niko nema prava da prica onakve lazi i napada, a da se prethodno nije predstavio. Ako i napada, mora imati dokaze za sve sto kaze. Prvo se mora predstaviti. Mene zapravo bas briga sta neka .... pise ali mislim da ovo nije dobro za forum dozvoliti ovakve bljuvotine.
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty18th Juni 2011, 7:44 pm

Kennel GDS ::
Mali Dijamante edit(Procitajte pravila foruma)Mod PP, CH SHAKIRA SWEET ANGEL GDS je oštenjena 16.09.2006. i za nepunih 5 godina je imala tri legla. Šta je tu čudno? Za 20 godina bavljena rasom patuljasti pinč imao sam toliko odgojenih kučića u rasi koliko ti pasa pomenute rase nisi video u svom životu. Imao si jedno leglo i sad drugima daješ savete. Ima li tu smisla i morala? Od mojih "škart" pasa ti si počeo da se baviš rasom.
Mislim da si i dvoličan i da ti je dupli lik u patuljastipinc.

Ahahahahahah.....Prvo zelim da se izvinem dragom gos.Draganu Grujinu na cekanju mog odgovora ,ali na zalost ,ja pored hobija sto mi je uzgoj pasa imam i posao koji moram da obavljam,jer za razliku od pomenutog prodavanje stenaca mi nije jedini posao kojim se bavim i od kojeg zivim.Vidim da Vam nase ime smeta ,ali na nasu srecu bar ima znacenje i ne zvuci kao neka oznaka ,edit (bez vredjanja bilo cijeg imena ili imena odgajivacnice),Mod PP...
Znam kada je Shakira rodjena ,jer imam njenu cerku ,ali ni jedne ni druge ne bi bilo da nije bilo Boss-a,cisto sumnjam da bi lisicarka ADA rodila bilo sta kvalitetno da nije bila parena sa njim!Kao i vecina zenki koje ste parili sa ostalim uvezenim muzjacima Kotya ,Misha i drugi...A za to mislim da je vise zasluzan onaj koji je te muzjake uvezao ili rentirao!!!Rezime.. poceli ste od nule kao i ja ,samo razlika je u tome sto Vi za 20 godina niste postigli nista ,a ja za godinu mnogo toga!!!

Iskreno niti imam nameru niti zelim da ikome dajem savete ,edit(procitajte pravila foruma)Mod PP.Svi psi koji su kod nas a nose Vase ime i koje vi nazivate SKARTOM nisu vise kod nas. Ako ste u taj SKART ubrajali i Tahiru e onda za to imam drugu pricu. Na Vasu nesrecu ,a na neki nacin i srecu ona je izrasla u odlicnu kuju ,koja Vam je ocigledno trn u oku jer nemate Sakirinu naslednicu ,ovoliko uspesnu kao sto je 2xCH Srb ,Tahira Taida ,a da nije ispala onakva kakva je sad cisto sumnjam da bi smo sada razgovarali preko interneta! Ali to je moj uspeh ,jer kao sto ste i sami govorili sampion se pravi -sampion se ne radja! Very Happy

Sto se tice Vaseg misljenja da sam nik patuljasti pinc mogu samo da Vam kazem.... Razz
Odlicno znate da nema razloga da se krijem ,i da sve ,ama bas sve govorim javno kao sto sam ranije tako!edit(procitajte pravila foruma) Mod PP.Ja sam za samo godinu dana bavljenja kinologijom doprineo vise nego sto ste Vi za sve te vase godine kojima se toliko dicite.Uvezao sam zenku iz jedne od najboljih odgajivacnica u Rusiji do koje Vi nemozete ni u snovima da dodjete.TRI uvezena psa??? Za dvadeset godina.....hihihihi...mozete samo zamisliti sta cu ja uraditi za dvadeset!?!Tesko.... affraid A sve ovo mogu i licno da Vam kazem to vec odlicno znate!!

Nenad T.
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
Kennel GDS
Početnik
Početnik
Kennel GDS


Broj poruka : 127
Datum upisa : 16.11.2010

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty18th Juni 2011, 8:02 pm

Little Diamonds ::
Kennel GDS ::
Mali Dijamante edit(procitajte pravila foruma)Mod PP CH SHAKIRA SWEET ANGEL GDS je oštenjena 16.09.2006. i za nepunih 5 godina je imala tri legla. Šta je tu čudno? Za 20 godina bavljena rasom patuljasti pinč imao sam toliko odgojenih kučića u rasi koliko ti pasa pomenute rase nisi video u svom životu. Imao si jedno leglo i sad drugima daješ savete. Ima li tu smisla i morala? Od mojih "škart" pasa ti si počeo da se baviš rasom.
Mislim da si i dvoličan i da ti je dupli lik u patuljastipinc.

Ahahahahahah.....Prvo zelim da se izvinem dragom gos.Draganu Grujinu na cekanju mog odgovora ,ali na zalost ,ja pored hobija sto mi je uzgoj pasa imam i posao koji moram da obavljam,jer za razliku od pomenutog prodavanje stenaca mi nije jedini posao kojim se bavim i od kojeg zivim.Vidim da Vam nase ime smeta ,ali na nasu srecu bar ima znacenje i ne zvuci kao neka oznaka edit(Procitajte pravila foruma)Mod PPZnam kada je Shakira rodjena ,jer imam njenu cerku ,ali ni jedne ni druge ne bi bilo da nije bilo Boss-a,cisto sumnjam da bi lisicarka ADA rodila bilo sta kvalitetno da nije bila parena sa njim!Kao i vecina zenki koje ste parili sa ostalim uvezenim muzjacima Kotya ,Misha i drugi...A za to mislim da je vise zasluzan onaj koji je te muzjake uvezao ili rentirao!!!Rezime.. poceli ste od nule kao i ja ,samo razlika je u tome sto Vi za 20 godina niste postigli nista ,a ja za godinu mnogo toga!!!

Iskreno niti imam nameru niti zelim da ikome dajem savete ,edit(Procitajte pravila foruma)Mod PPSvi psi koji su kod nas a nose Vase ime i koje vi nazivate SKARTOM nisu vise kod nas. Ako ste u taj SKART ubrajali i Tahiru e onda za to imam drugu pricu. Na Vasu nesrecu ,a na neki nacin i srecu ona je izrasla u odlicnu kuju ,koja Vam je ocigledno trn u oku jer nemate Sakirinu naslednicu ,ovoliko uspesnu kao sto je 2xCH Srb ,Tahira Taida ,a da nije ispala onakva kakva je sad cisto sumnjam da bi smo sada razgovarali preko interneta! Ali to je moj uspeh ,jer kao sto ste i sami govorili sampion se pravi -sampion se ne radja! Very Happy

Sto se tice Vaseg misljenja da sam nik patuljasti pinc mogu samo da Vam kazem.... Razz
Odlicno znate da nema razloga da se krijem ,i da sve ,ama bas sve govorim javno kao sto sam ranije tako!edit(Procitajte pravila foruma)Mod PPJa sam za samo godinu dana bavljenja kinologijom doprineo vise nego sto ste Vi za sve te vase godine kojima se toliko dicite.Uvezao sam zenku iz jedne od najboljih odgajivacnica u Rusiji do koje Vi nemozete ni u snovima da dodjete.TRI uvezena psa??? Za dvadeset godina.....hihihihi...mozete samo zamisliti sta cu ja uraditi za dvadeset!?!Tesko.... affraid A sve ovo mogu i licno da Vam kazem to vec odlicno znate!!

Nenad T.
Da li na ovom forumu ima admin i da li ovde može da piše šta ko hoće a da se pri tom i ne predstavi. Oni koji se i predstave vređaju i omalovažavaju. Podsećam da je pisanje na forumu javno oglašavanje i kao tako može u slučaju neistine vređanja i laži da završi i na sudu.
Molim još jednom administratora ovog foruma da reaguje u slučaju člana patuljastipinc i člana Little Diamonds.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kennel-gds.rs/index.htm
willy
Početnik
Početnik
willy


Broj poruka : 109
Datum upisa : 12.01.2011
Godina : 52

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty18th Juni 2011, 8:02 pm

:E

e nisam dugo ucestvovao, ma ni citao forum ali vidim da je greska

:E
Nazad na vrh Ići dole
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty19th Juni 2011, 5:52 am

Citat :

Podsećam da je pisanje na forumu javno oglašavanje i kao tako može u slučaju neistine vređanja i laži da završi i na sudu...

Jedino si prevideo činjenicu da ne govorim ne istinu i laži a vređate jedino istina ovde iznešena. Inače istina zna jako da vređa i razljuti.
Prema tome izvoli tuži nas.
Nazad na vrh Ići dole
Kennel GDS
Početnik
Početnik
Kennel GDS


Broj poruka : 127
Datum upisa : 16.11.2010

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty19th Juni 2011, 6:01 pm

patuljastipinc ::
Citat :

Podsećam da je pisanje na forumu javno oglašavanje i kao tako može u slučaju neistine vređanja i laži da završi i na sudu...

Jedino si prevideo činjenicu da ne govorim ne istinu i laži a vređate jedino istina ovde iznešena. Inače istina zna jako da vređa i razljuti.
Prema tome izvoli tuži nas.
Kako na ovom forumu i pored više upozorenja aministratoru da opomene i da traži da se anonimni član koji javno proziva i optužuje drugog člana predstavi punim imenom i prezimenom, ništa povodom toga nije urađeno mogu da smatram da administrator to neće namerno da učini ili ima nameru da štiti identitet člana patuljastipinc. Kako je forum sredstvo javnog oglašavanja ja u tom slučaju mogu da tužim vlasnika ili ti administratora foruma kao glavnog i odgovornog za rad ovog foruma.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kennel-gds.rs/index.htm
wolf
Administrator foruma
Administrator foruma
wolf


Broj poruka : 53
Datum upisa : 15.11.2010
Lokacija : Novi Sad

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty19th Juni 2011, 6:32 pm



Poslednji izmenio Black Panther dana 19th Juni 2011, 6:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://patuljastipinc.serbianforum.info
Kennel GDS
Početnik
Početnik
Kennel GDS


Broj poruka : 127
Datum upisa : 16.11.2010

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty19th Juni 2011, 6:36 pm

Black Panther ::
Pročitajte pravila foruma

https://patuljastipinc.serbianforum.info/t6-obavezno-proitati
Pravila foruma moraju biti u skladu sa Zakonom. Javno ne može niko nikog vređati a da bude anonimam.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kennel-gds.rs/index.htm
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty19th Juni 2011, 6:49 pm

A da li znaš da Zakon o zaštiti ličnih podataka kaže: strogo je zabranjeno javno objavljivanje i prosleđivanje ličnih podataka...itd itd
Nazad na vrh Ići dole
Kennel GDS
Početnik
Početnik
Kennel GDS


Broj poruka : 127
Datum upisa : 16.11.2010

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty19th Juni 2011, 6:53 pm

patuljastipinc ::
A da li znaš da Zakon o zaštiti ličnih podataka kaže: strogo je zabranjeno javno objavljivanje i prosleđivanje ličnih podataka...itd itd
Niko ne traži prosleđene lične podatke, nego se traži da se član zamoli da se predstavi ili da mu se zabrani dalje pisanjena forumu i to nisam samo ja tražio ako se sećaš.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kennel-gds.rs/index.htm
wolf
Administrator foruma
Administrator foruma
wolf


Broj poruka : 53
Datum upisa : 15.11.2010
Lokacija : Novi Sad

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty19th Juni 2011, 6:58 pm

Pravila ponašanja na forumu:

Administrator je osoba zadužena za tehničko funkcionisanje foruma. Administrator ne snosi odgovornost za sadržaj poruka na Forumu, niti bilo kakve posledice koje eventualno mogu proizići korišćenjem Foruma ili sadržaja na Forumu. Adiministrator NIJE cenzor. Prema tome na Vama je da znate da sve poruke poslate na ovaj forum iskazuju stavove i opredeljenja autora, a ne Administratora foruma. Zato ste obavezni da se pridržavate sledećih pravila ponašanja:



patuljastipinc opomena pred ban imate 24h da se predstavite ostalim clanovima u odgovarajućoj temi!

Little Diamonds opomena pred ban zbog vredjanja članova sa foruma!

kennel gds opomena pred ban zbog vredjanja i pisanja velikim slovima sto je zabranjeno pravilima foruma!

Admin. BP
Nazad na vrh Ići dole
https://patuljastipinc.serbianforum.info
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty19th Juni 2011, 7:01 pm

Mislim da sam se već predstavio, pregledaču moje postove ovde i ako grešim predstaviću se.
Nazad na vrh Ići dole
willy
Početnik
Početnik
willy


Broj poruka : 109
Datum upisa : 12.01.2011
Godina : 52

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty19th Juni 2011, 7:42 pm

Kennel GDS ::
Black Panther ::
Pročitajte pravila foruma

https://patuljastipinc.serbianforum.info/t6-obavezno-proitati
Pravila foruma moraju biti u skladu sa Zakonom. Javno ne može niko nikog vređati a da bude anonimam.


sto???
Nazad na vrh Ići dole
willy
Početnik
Početnik
willy


Broj poruka : 109
Datum upisa : 12.01.2011
Godina : 52

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty19th Juni 2011, 7:45 pm

patuljastipinc ::
Mislim da sam se već predstavio, pregledaču moje postove ovde i ako grešim predstaviću se.


ma zbog cega

mozes da se predstavis kako god hoces koga briga, mene licno ne zanima ko si ni sta si ni odakle si

sto se mene tice mozes da budes i vanzemaljac ili pingvin Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty19th Juni 2011, 7:55 pm

willy sedite, ocena čista desetka.
Nazad na vrh Ići dole
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty19th Juni 2011, 8:18 pm

Edit !
Cini mi se da niste dobro procitali pravila foruma(citaj-shvatili!!!)!
...
Pravila korišćenja foruma:

* Poruke šaljite u odgovarajuće forume! Poruke poslate u pogrešne forume će biti premeštene ili obrisane.
...
...
* Ne šaljite poruke čija je svrha samo da nerviraju druge. Takve poruke će odmah biti obrisane.
...
Drzite se teme !
Tema je - patuljasti pinc - sve o rasi !
Mod PP

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Patuljasti pinč 1 deo,
Nazad na vrh 
Strana 8 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» PATULJASTI PINC-ZWERGPINCHER
» Patuljasti pinc na poklon
» Patuljasti pinc - SAKE
» patuljasti pinc Alisa
» crni patuljasti pinc spreman za parenje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
za ljubitelje i odgajivače :: Rasa :: Sve o šnaucerima i pinčevima-
Skoči na: