za ljubitelje i odgajivače
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

za ljubitelje i odgajivače


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Neko prati neki sport? :D

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
mina-malizmaj
Početnik
Početnik
mina-malizmaj


Broj poruka : 77
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 31
Lokacija : Zemun

Neko prati neki sport? :D Empty
PočaljiNaslov: Neko prati neki sport? :D   Neko prati neki sport? :D Empty4th Decembar 2010, 12:47 am

Evo za pocetak.. ja volim da gledam utakmice fudbala ali ne pratim.. i volim da gledam drugove kako se nervraju, psuju, biju glavom o zid i tako... Very Happy
ali volim mnogo odbojku i volim da je gledam ali se neriram kao drugovi za fudbal... bounce
takodje, volim da gledam i tenis.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.malizmaj.rs
Perun Panonski
Moderator
Moderator
Perun Panonski


Broj poruka : 196
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 52
Lokacija : Novi Sad

Neko prati neki sport? :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Neko prati neki sport? :D   Neko prati neki sport? :D Empty4th Decembar 2010, 7:46 am

Slabo pratim sportska desavanja ,ali ponekad pogledam tenis(kada igraju nasi teniseri) ,vaterpolo ponekad pogledam ... Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barkmaker.com
"Canis Fabella"
Početnik
Početnik
Neko prati neki sport? :D 15-28


Broj poruka : 68
Datum upisa : 16.11.2010
Lokacija : Osijek - Hrvatska

Neko prati neki sport? :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Neko prati neki sport? :D   Neko prati neki sport? :D Empty4th Decembar 2010, 9:37 pm

Volim sport, nekada davno sam se bavila aktivno sportom, gimnastikom i odbojkom (odbojkaški klub Željezničar - Osijek), a danas gledam sportska natjecanja vrlo ugodno zavaljena u fotelju Very Happy Odbojka na prvom mjestu, pa gimnastika, rukomet, skijanje, tenis, nogomet, ma u stvari nema sporta koji ne volim gledati. Moji dečki u kući su jako sretni, jer ako treba birati između sporta i "Kućanica" ja sam za sport cheers lol!

Eh ima jedan sport koji ne volim, a to je biciklizam No ma mislim Ture de France, vozaju se do iznemoglosti po brdima i planinama pih....... to mi baš nije interesantno za gledati, mada znam da traži jako puno i mentalne i fizičke snage ali......... Sleep
Nazad na vrh Ići dole
mina-malizmaj
Početnik
Početnik
mina-malizmaj


Broj poruka : 77
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 31
Lokacija : Zemun

Neko prati neki sport? :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Neko prati neki sport? :D   Neko prati neki sport? :D Empty5th Decembar 2010, 11:49 pm

i ja sam trenirala odbojku 5 godina... ali sam morala da prestanem... (OK Top Volley-Bg)...
ja sam odusevljena svetskom pobedom naih tenisera... i isto tako sam bila odusevljena kad su se svi osisali na celavooo... hehehe... ovo ce se pamtiti vise nego bilo koje sv. prvenstvo... Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.malizmaj.rs
Sponsored content





Neko prati neki sport? :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Neko prati neki sport? :D   Neko prati neki sport? :D Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Neko prati neki sport? :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
za ljubitelje i odgajivače :: Ostalo :: Pričaonica-
Skoči na: