za ljubitelje i odgajivače
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

za ljubitelje i odgajivače


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Odgajivacnica Mali Zmaj

Ići dole 
+17
willy
Quelebris
Janet-St.Pearls
SanjaAlisa
Padre
Dugmence
mina-malizmaj
Lady A.
Siniša
VELJASHIN
bili985
irena capar-kingdom
"Canis Fabella"
Piccolo Magnifico
munja
Little Bridge
Zorica-malizmaj
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty1st April 2011, 9:09 pm

Hvala za cestitke! Zaista je velika radost i ponos dobiti ovakve vesti!
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Mrvica   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty5th April 2011, 8:44 am

Jutros rano je uginula nasa najstarija pincerka Mrvica (po rodovniku Ki-Li Gea) Crying or Very sad Zamalo je napunila 16 godina (rodjendan bi joj bio 01. juna...) tesko nam je jer je tako dugo sa nama.... No svesni smo da je pseci zivot mnogo kraci od naseg a onako kako je Mrvica zivela mnogi psi bi pozeleli... Sad

Jedna od poslednjih Mrvicinih slika:

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 24xgylx
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
Tatjana
Početnik
Početnik



Broj poruka : 13
Datum upisa : 07.02.2011
Godina : 42
Lokacija : Nish

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty5th April 2011, 9:11 am

Mica mala Sad
Neka je cuvaju andjeli Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Perun Panonski
Moderator
Moderator
Perun Panonski


Broj poruka : 196
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 52
Lokacija : Novi Sad

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty5th April 2011, 12:13 pm

R.I.P. Mrvica ! Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barkmaker.com
Leksi
Početnik
Početnik
Leksi


Broj poruka : 6
Datum upisa : 31.03.2011
Lokacija : Novi Sad

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty5th April 2011, 12:59 pm

R.I.P. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Quelebris
Početnik
Početnik
Quelebris


Broj poruka : 133
Datum upisa : 26.11.2010
Lokacija : Gornji Milanovac

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty5th April 2011, 1:13 pm

Crying or Very sad Tužno Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.Quelebris.com
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty5th April 2011, 2:20 pm

R.I.P. Mrvica ! Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
irena capar-kingdom
Početnik
Početnik
irena capar-kingdom


Broj poruka : 194
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 47
Lokacija : Sarajevo,BiH

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty5th April 2011, 8:26 pm

Bas me ovo rastuzi Sad ,bakica je bila ko mina.
R.I.P. Mrvice
Nazad na vrh Ići dole
http://ofcaparkingdomkennel.weebly.com
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty6th April 2011, 6:48 am

Hvala svima Mrvica je imala retko lep pseci zivot. Ko je bio kod nas zna je. Ona je jednini nas pas koji nikad do bas starih godina nije bio zatvoren. Nikada nije bila u boksu, uvek je bila tako dobra i poslusna, nikad nista nije u kuci pogrickala ili napravila neki drugi nered. Nasi kreveti su bili njeno carstvo. Ipak je pred kraj - poslednjih nekoliko meseci - morala da bude u ogradici jer vise nije bila sigurna na starackim krhkim nogama sa krtim kostima i mene je hvatao strah kad vidim njenu "lastu" kad skace sa kreveta. Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Icon_cry Volela je da trci i skace, jos koliko prosle godine smo napravili par njenih slika sa lopticom (jednu vidite gore). Duboka starost je nije sprecavala da se igra sa lopticom i donosi je da bi bila opet bacena... Sad trci po livadama pseceg raja i nista je vise ne boli.
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty7th April 2011, 1:29 pm

Evo jedne interesantne fotografije sa martovske izlozbe 2011 u Beogradu. Na slici su (s leva na desno) Albert, Bailey i Chairman a iza njih Moon. Zahvaljujemo se Goranu Caticu (zivotinjsko-carstvo.com) za ovu divnu fotografiju koju je napravio dok smo se mi setkali kroz guzvu posle ocenjivanja Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Icon_giggle (pinceri su bili prvi pa smo brzo zavrsili)!


Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 IMG_1801

Btw Goran je i ranije slikao izlozbe i pravio reportaze na svom sajtu (sto pasa sto macaka) a od skora je otvorio sopstveni foto studio i profesionalno se bavi slikanjem ljubimaca. Ja sam odusevljena njegovim entuzijazmom ali i kvalitetom fotografija pa eto i malo reklame za njega.


Dobili smo i nove slike iz Austrije, od Barbie Mali Zmaj i Gianne Mali Zmaj!

Barbie MZ:


Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 2011-04-03111141g

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 2011-04-03111138

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 2011-04-03111118



Gianna MZ:

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 DSC_4086

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 2011-04-03110431g

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 2011-04-03104404

Radi poredjenja, evo i tate Telema:

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 794f5de794c1


====================================

Iz Makedonije imamo lepe vesti! Nas Baccardi Mali Zmaj je na CACIB Skopje 02.04.2011. osvojio CAC i CACIB. Sudio je sudija Stefan Popov iz Bugarske. Cestitke vlasniku Zdravku Cakar i veoma sam zahvalna sto lepo trenira i izlaze Baccardija!

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 02
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty11th April 2011, 6:37 pm

Na izlozbi u Nemackoj PSK-KSA-Schau Darmstadt 10.04.2011 - Landessiegerschau Hessen i mi smo imali predstavnika. Cosima Mali Zmaj (Eppy van de Doelaar & Samba Mali Zmaj GDS) osvojila je u konkurenciji od 11 patuljastih pincera V1, Landessieger Hessen i BOB!!! Ovakve vesti zaista odgajivaca cine srecnim i ponosnim!!!

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Cosima_9820
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty11th April 2011, 7:11 pm

CESTITAMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
Quelebris
Početnik
Početnik
Quelebris


Broj poruka : 133
Datum upisa : 26.11.2010
Lokacija : Gornji Milanovac

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty11th April 2011, 9:34 pm

Bravo Čestitamo na uspesima
Nazad na vrh Ići dole
http://www.Quelebris.com
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty8th Maj 2011, 11:22 pm

Ovaj vikend je bio vrlo naporan za vlasnike nase stenadi i plodonosan!

Iz Nemacke nam stizu divne vesti:

07.05.2011. u Dortmundu, na Jahrhundertschau Centennary show -2011 izlagana su dva nasa psa: Ramona Mali Zmaj osvojila je V1 CAC i R.CACIB i samim tim je Vice-FCI-Centunary-Winner2011, Cedric Mali Zmaj V1 CAC. Zahvalni smo vlasnicima Michaelu Gutmannu i Corinni Loffler sto lepo drze i izlazu nase potomke. Sudija na tradicionalnoj godisnjoj ali ove godine i stogodisnjoj izlozbi je bio Karl-Hans Schneider (D).

08.05.2011. u Dortmundu, na VDH-Europasiegerschau 2011. takodje su izlagani : Ramona Mali Zmaj osvojila je CAC i CACIB i postala Europasieger-2011 !!!!!!!!!! Cestitke vlasniku Michaelu Gutmann-Wessel-u jako smo ponosni na nasu Ramonu! Cedric Mali Zmaj osvojio je u otvorenom razredu V1 i CAC, takodje smo ponosni na Cedrica i zahvalni njegovoj vlasnici Corinni Loffler sto ga voli & trenira & izlaze. Sudija na VDH-Europasiegerschau-2011 je bila Elke Ahrendts (D).

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Ramona_stand_HPalt

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 20843_100249396696756_100001350870628_880_2466166_n

Imamo vesti i iz Srbije: 08.05.2011. na CAC Paracin izlagana je nasa kujica Enigma Mali Zmaj osvojila je PRM i Best Junior! Cestitke vlasnici Tanji Gajic Jankovic i od njih dve u budiucnosti ocekujemo odlicne rezultate.

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 76378_164993930205568_100000848851355_299891_2576884_n
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty17th Maj 2011, 2:40 pm

Nove iz\lozbene vesti: 15.05.2011. izlagali smo nase pincere na CAC Srbobran, sudija je bio Lajos Turi. Zadovoljni smo rezultatima, ja sam vodila kujicu iz mog uzgoja Barbie Mali Zmaj (Bailey-evu sestru iz legla) koja mi je u gostima, a zivi u Austriji. Jako sam zadovoljna njenim ponasanjem jer je skoro odmah krenula po izlozbama, cim je stigla. Zapravo vec posle par dana isli smo na prvu, u Rumuniju, gde je jos i sudio veoma strog nemacki sudija ali ok je bilo, zavrsi ona najpre rumunski sampionat. To joj je bila prva izlozba u zivotu. Ova u Srbobranu je bila treca, pa jos i nije sa njenom Barbarom, zaradila je svoj prvi srpski CAC, ma super! :inlove: Albert me je iznenadio, nije hteo da ide sa nasim drugom Miloshem kada je trebalo ici za BOB. On je tako dobro socijalizovan i ide svima i sa svakim, ali ne u ringu kada ja vodim nekog drugog :giggle: Svi oni zapravo lete meni, to nekad i Minu naljuti Razz No dobro, Albert je zaradio ono za sta smo dosli - dobio je cetvrti CAC i ispunio uslov za sampiona Srbije! Gucci je posle mnoooogo vremena izasao na drugu izlozbu u zivotu (imao je jedan PRM pre toga, mladi sampionat nismo ni zavrsili, previse mi je bilo mladih pasa u isto vreme). Osvojio je CAC i zapoceo srpski sampionat. Deus je izasao na prvu izlozbu u zivotu i mislim poslednju, pre kupiranja. Nikako da se usaglasimo sa usima, lepili smo ih gore, pa dole, pa gore pa dole pa sad poslednji put opet gore..... (sweat) Jadan pas, bolje da sam ga odmah kupirala nego bilo mi je zao jer mu je super repic, sabljast... Evil or Very Mad


Dobili smo i super vesti iz Nemacke! Takodje 15.05.2011. bila je izlozba na kojoj su se takmicili i neki Mali Zmajevi - PSK-KSA-Schau Waghäusel u Nemackoj. Sudili su g-dja Nagel (D) muzjake i G-din Nagel zenke. Plasman nasih pasa: Jupiter Mali Zmaj (vl. Micaela Daun) osvojio je V1, KSA, VDH, ISPU, CAC i BOB! Loony Mali Zmaj (vl. Micaela Daun) osvojio je V1 u pocasnom razredu. Cosima Mali Zmaj (vl. Susanne Müller) osvojila je V1, KSA, VDH, ISPU, CAC. Jako sam ponosna na nase predstavnike u Nemackoj i srecna zbog njihovih rezultata.
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty14th Juni 2011, 9:07 am

Ehhhhhhhh malo ce biti redosled losiji posto ne azuriram redovno topic pa ..... ali valjda ce ipak sve od novosti o nasim psima biti ovde .... ili barem vecina.
Sa poslednjim uspehom 22.04.2011., CAC u otvorenom razredu u Dortmundu, Cedric Mali Zmaj (vl. Corinna Loffler) je postao sampion Nemacke - VDH!!! To je drugi Mali Zmaj, VDH nemacki sampion. Nadamo se uskoro jos nekom Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Icon_wink

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 20843_100249396696756_100001350870628_880_2466166_n

Lepe vesti i iz Svajcarske: nasa Kiara Mali Zmaj (vl. Giorgia Orteli) je na CAC Baveno (I) osvojila CAC i BOB!!! Time je zapocela italijanski sampionat. Btw ne znam jesam li pisala, Kiara je polozila tezak svajcarski uzgojni test, koji se sastoji iz dva dela: prvi deo je ocena eksterijera a drugi, provera karaktera gde se pas stavlja u razne situacije koje bi ga mogle zaplasiti ili razdraziti. Srecni smo da je Kiara prosla taj teski test.

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Kiara-1



Vesti iz Beograda: 02.06.2011. smo pregledali neke pse i sa velikom srecom mogu da objavim dobre rezultate.

Albert Mali Zmaj - oci zdrave (bez konstatovanih naslednih bolesti) i patela zdrava - 0/0.
Sorita's New Moon At Mali Zmaj - oci zdrave (bez konstatovanih naslednih bolesti) i patela zdrava - 0/0.

Pregledali smo i malenu Isabellu Mali Zmaj koja treba da ide u EU odgajivacnicu, ona ima tek 6 meseci ali je prvi pregled (nezvanican jer nema godinu dana) takodje odlican - oci zdrave (bez konstatovanih naslednih bolesti) i patela zdrava - 0/0.

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Isabella_DSCN1149



04.-05.06.2011 smo provele u Crnoj Gori, na CACIB Podgorica i CAC Golubovci. Vreme je bilo fantasticno a ja sam iskoristila priliku i da se posle mnooooogo vremena brcnem u moru. Voda je fantasticna! Takodje je bilo je divno videti neke poznate ljude a i upoznati neke nove - medju njima g-na Djurovica sa patuljastim pincem koji je bio jako predusretljiv i ljubazan.

Dakle osim sto sam vec rekla sto smo kuci otisli sa sampionima Crne gore, zelim da pomenem sta nam je bilo posebno drago:

na CACIB Podgorica par nasih patuljastih pincera Bailey Mali Zmaj i Barbie Mali Zmaj osvojio je prvo mesto u izboru najlepseg para izlozbe - BIS-couple Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Icon_party Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Icon_party !!! Sudija je bio Massimo Inzoli iz Italije.

takodje na CACIB Podgorica kujica patuljastog pinca Barbie Mali Zmaj osvojila je BOB - sudija Massimo Inzoli, a posle toga drugo mesto u grupi - R.BIG Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Icon_party Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Icon_party , sudija Milovan Mrdak. Hvala sudijama retko se dogadja da mali pinc bude primecen u II FCI grupi medju ostalim dzinovima iz te grupe

na CAC Golubovci kujica Barbie Mali Zmaj je opet bila BOB i usla u odabranih 6 pasa u II FCI grupi ali nije ovoga puta bila narocito raspolozena za poziranje - vrucina je vec u to vreme bila bas jaka.

Oboje, Bailey i Barbie Mali Zmaj zavrsili su sampionat Crne Gore!

https://i159.photobucket.com/albums/t140 ... 8305_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;



Na najvecoj godisnjoj izlozbi PSK Nemacke (sudija Mr. Nagel - D) nasa Ramona Mali Zmaj osvojila je V1, CAC, Jahressieger 2011 - Anwartschaften i BOB a zatim takodje i BIS-3 Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Icon_party !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jako smo ponosni na nasu Ramonu i zahvalni Michaelu Gutmannu sto je prikazuje!!! Dakle, posle legla nasa Ramona zaista ima triumfalni povratak u ring! Posle pobede u Salzburgu u Austriji sada i fantastican uspeh na godisnjoj izlozbi u Nemackoj!

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 20b0ob7


Mi ovog vikenda nismo (najzad Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Icon_giggle ) putovale nigde ali zato imamo fantasticne vesti! Nase "C" leglo je dobilo izlozbu u Saarbrueckenu u Nemackoj, 12.06.2011. Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Icon_party Sudila je Eva Brusperski iz Austrije. Sestra i brat iz legla Cosima Mali Zmaj i Cedric Mali Zmaj su bili najbolji patuljasti pinceri na izlozbi, Cosima je osvojila CAC, CACIB i BOB a Cedric CAC i CACIB. Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Icon_party Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Icon_party Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Icon_party Takodje je izlagana i Ramona Mali Zmaj koja je osvojila CAC i napreduje na putu za osvajanje sampionata Nemacke (ona zivi u Svajcarskoj).

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 248731_182153091839719_100001350870628_436614_7918975_n Cedric

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Img5979y Cosima

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Jahressieger2011-1r
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty14th Juni 2011, 1:51 pm

Par slicica - nase nove nade:



Zoya Mali Zmaj (Multatuli Bum-Bam Spasibo Mam & Lahna vom Lexow):



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Zoya_DSCN1258



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Zoya_DSCN1286



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Zoya_DSCN1134



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Zoya_DSCN1138



Isabella Mali Zmaj (Slavjan Cerutti & Multatuli Rosa Chic):



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Isabella_DSCN1149



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Isabella_DSCN1182





Njena sestra iz legla Isolda Mali Zmaj (Slavjan Cerutti & Multatuli Rosa Chic):



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Isolda_DSCN1160



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Isolda_DSCN1161





Trenutno mi nisu dostupme Ikarove slike - inace i on je nasa nada iako nije nas. Smile





Tu je i malena Jolanda Mali Zmaj (Albert Mali Zmaj & Samba Mali Zmaj GDS):



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Jolanda_DSCN1302



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Jolanda_DSCN1288





Keanu Mali Zmaj (Curacao vom Kosslbachtal & Astra GDS):



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Keanu_DSCN1179



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Keanu_DSCN1292



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Keanu_DSCN1194





Kalista Mali Zmaj (Curacao vom Kosslbachtal & Astra GDS):



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Kalista_DSCN1248



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Kalista_DSCN1155





Kamali Mali Zmaj (Curacao vom Kosslbachtal & Astra GDS):



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Kamali_DSCN1167



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Kamali_DSCN1172
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
irena capar-kingdom
Početnik
Početnik
irena capar-kingdom


Broj poruka : 194
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 47
Lokacija : Sarajevo,BiH

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty15th Juni 2011, 7:04 am

Cestitke na ostvarenim izlozbenim rezultatima.
Mlade nade su super,a nesto posebno mi je za oko zapela Zoja(bas lijepa a ima istu mamu ko moja Zlata -Hator-).
Nazad na vrh Ići dole
http://ofcaparkingdomkennel.weebly.com
ENIGMA
Početnik
Početnik



Broj poruka : 21
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty15th Juni 2011, 4:06 pm

Pozdrav od nas ,mlade nade nam se svidjaju Very Happy Ali nasi favoriti ,naravno crni sa palezima Very Happy Zoya ,i Jolanda kisko
Nazad na vrh Ići dole
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty17th Juni 2011, 6:59 am

Poznato je da ja obozavam zenke i da njima dajem prednost.Ovaj put mi se najvise izdvojila JOLANDA i Isolda.Mala Jolanda me jako podseca na mamu Sambu kisko kisko
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty17th Juni 2011, 7:49 pm

Hvala vam svima Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty21st Juli 2011, 7:03 pm

Evo da azuriram nas topic, opet kasnim Smile Manjak vremena Smile

Malo izlozbenih rezultata, unazad, kad nismo na vreme Smile

22.05.2011. smo bili na CACIB Subotica. Patuljaste pincere je sudila Gabriela Ridarchikova iz Slovacke. Interesantno da smo bili jedini sa patuljastim pincerima, iako je Vojvodina puuuuna odgajivaca ove rase! Izlagali smo dva psa i evo rezultata:
Gucci Mali Zmaj - CAC i CACIB i time je zapoceo srpski sampionat;
Barbie Mali Zmaj (vl. Barbara Berger Schauer) - CAC, CACIB i BOB - i sampion Srbije!
Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 250528_10150200667419189_588819188_6799948_6993595_n

28.05.2011. bili smo u Slavonskom Brodu u Hrvatskoj, na CAC Brod. Patuljaste pincere je sudio Mirsad Sabanovic iz BIH. Nas rezultat:
Samson Mali Zmaj - CAC i zapoceo je hrvatski sampionat;
Barbie Mali Zmaj (vl. Barbara Berger Schauer) - CAC, BOB i takodje zapocela hrvatski sampionat.
Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 28052011_Samson_Barbie_115

O nasem putu u Crnu Goru vec sam pisala, par postova nazad. Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 661626

19.06.2011. isli smo u Hrvatsku, na CAC Zupanja. Patuljaste pincere je sudila Jelka Simcic iz Slovenije. Izlagali smo dva psa i evo rezultata:
Samson Mali Zmaj - CAC, BOB i BOG-3 (sudija za grupu bio je Milivoje Urosevic);
Bailey Mali Zmaj - Odl.
Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Samson_DSCN1312a-600

Posle dve izlozbe u Hrvatskoj opet smo se orijentisale na Srbiju.

26.06.2011. izlagale smo na CAC Surcin, pincere je sudio Jovica Golubovic. Evo rezultata:
Gucci Mali Zmaj - CAC
Garbo Mali Zmaj - CAC i time je zapocela srpski sampionat
na istoj izlozbi je izlagana i
Enigma Mali Zmaj (vl. Tanja Gajic) - PRM.

Gucci MZ:
Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Gucci_IMG_4076
Garbo MZ:
Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Gabi_IMG_4066

Stigla nam je i lepa vest iz Francuske - Velox Mali Zmaj izlagan je 03.07.2011. na CAMPBON Exposition CACS, sudija je bio Mr Calloc'h Richard. Velox je osvojio prvo mesto u svom razredu i takodje dobio i CACS. Velox je jedini nas predstavnik u Francuskoj i za sada nas tamo lepo predstavlja. (party)
Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Chiens-Pinscher-nain-a98bb118-d2e2-7744-cd9e-2ad78540130d
17.07.2011. izlagali smo na CACIB Irig. Pincere je sudio Srecko Kukic iz Hrvatske. Rezultat:
Gucci Mali Zmaj - CAC, R.CACIB;
Garbo Mali Zmaj - CAC;
Gianna Mali Zmaj (vl. Barbara Berger Schauer) - CAC, R.CACIB i zapocela je srpski sampionat.
Gucci MZ:
Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Gucci_IMG_4327
Garbo MZ:
Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Gabi_IMG_4289
Gianna MZ:
Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Gianna_IMG_4297

Takodje su neki nasi psi obavili svoje preglede i dobili certifikate za oci i patellu:
Albert Mali Zmaj - oci zdrave i patella 0/0;
Sorita's New Moon At Mali Zmaj - oci zdrave i PL=0/0;
Gucci Mali Zmaj - oci zdrave i PL=0/0;
Deus Mali Zmaj - oci zdrave i PL=0/0.


cheers cheers cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty28th Juli 2011, 1:20 pm

Zelimo da uradimo malu smenu generacija, tako da cemo prodavati neke odrasle zenke....



Prodaje se uzgojna zenka CH JCH Victoria Mali Zmaj GDS (Multatuli Bum-Bam Spasibo Mam & Alfa GDS) ostenjena 28.06.2007. Viki je imala ukupno tri legla (zenku iz poslednjeg planiram da zadrzim), ima uradjene preglede ociju i patele sa odlicnim rezultatima i uradjen krvni test na rabies.



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Victoria_09052009-1



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Viki_03072010-252g



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Viki_03072010-282-1







Takodje [size=15]se prodaje uzgojna zenka CH JCH Naomi Mali Zmaj (Malagris You Only You & Zitta) ostenjena 24.02.2008. Naomi je imala ukupno dva legla (jednu zenku a mozda i obe iz poslednjeg legla planiram da zadrzim), ima uradjene preglede ociju i patele i uradjen krvni test na rabies.



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 316tabn



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 2r7o8j4



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Naomi_03052009-2gl





Kao ljubimac se prodaje (100 eur) kujica Kylie Mali Zmaj (Multatuli Bum-Bam Spasibo Mam & Astra GDS) ostenjena 30.08.2007. Kylie trenutno ima svoje cetvrto i poslednje leglo - smatramo da je od nje dosta. Zelimo da joj nadjemo dobar dom gde ce biti pazena i mazena. Kylie je jako dobra kujica, vaspitana, cista u kuci, dobro se ponasa sa drugim psima. Ima nemacki pasos (bila je neko vreme u nemackoj odgajivacnici) tako da put sa njom preko granice nece biti problem.



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Kylie_30092008-15-gl



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Kylie_30092008-13



Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Kylie_30092008-15





Inace osim starijih stenaca koji su vec oglaseni Jagani i Joane Mali Zmaj (Albert Mali Zmaj & Samba Mali Zmaj GDS) i Kaisera Mali Zmaj (Curacao vom Kosslbachtal & Astra GDS) sad imamo i nova legla i to samo jednog muzjacica crvenog, ostali su svi crni sa palezom.



Nova legal:



22.06.2011. Ilan vom Suedstern & Kylie Mali Zmaj Smile

U leglu imamo 7 stenaca, 6 zenki i 1 muzjaka, svi crni sa palezom. Muzjak je rezervisan, barem jedna zenka ostaje kod nas a ostale se prodaju;



27.06.2011. Gucci Mali Zmaj & Naomi Mali Zmaj Smile

U leglu imamo dve zenkice crne sa palezom, jedna sigurno ostaje kod nas a mozda i obe... ako ne, onda ce se prodavati;



28.06.2011. Bailey Mali Zmaj & Victoria Mali Zmaj GDS Smile

U leglu imamo 4 muzjaka i 1 zenkicu, jedan muzjak je crveni a svi ostali stenci su crni sa palezom. Zenkica ostaje kod nas i mozda jedan muzjak, ostali se prodaju.



Zainteresovani se mogu javiti na moj tel. 063 7269068 ili poslati PP.



Krajem avgusta idem u Crnu Goru pa ako je neko zainteresovan za stene / psa iz Malog Zmaja, bice mu prevoz besplatan.
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty30th Septembar 2011, 7:00 pm

Nase novosti:



Kylie Mali Zmaj je udomljena, sada zivi sa simpaticnim mladim parom i njihovim mackom. Videcemo jos, ali mislim da cemo iza Kylie ostaviti jednu ili dve zenkice iz njenog poslednjeg legla (sa Ilanom).



Imamo nove sampione:



Samson Mali Zmaj sada je sampion i Hrvatske! Ramona Mali Zmaj sada je sampion i Nemacke VDH i PSK, ISPU i Svajcarske! Jos 1 CAC joj treba da bude i sampion Austrije. Da, takodje je jos jednom bila klubski pobednik u Svajcarskoj.
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty6th Decembar 2011, 11:44 pm

Danas nam je stigao rodovnik za Reubera! http://malizmaj.do.am/board/zwergpinscher/stud_males/reuber_vom_cronsbach/6-1-0-177 Sad samo jos da stigne i pas! Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
Sponsored content





Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgajivacnica Mali Zmaj   Odgajivacnica Mali Zmaj - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Odgajivacnica Mali Zmaj
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Kora Mali Zmaj
» Ikar Mali Zmaj
» Macho Mali Zmaj
» Deus Mali Zmaj
» Mali Zmaj I1 leglo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
za ljubitelje i odgajivače :: Rasa :: Odgajivačnice pinčeva-
Skoči na: