za ljubitelje i odgajivače
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

za ljubitelje i odgajivače


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Patuljasti pinč 1 deo,

Ići dole 
+16
willy
As_Bg
Quelebris
ENIGMA
Kennel GDS
Little Bridge
"Canis Fabella"
irena capar-kingdom
Padre
Perun Panonski
bili985
Zorica-malizmaj
Piccolo Magnifico
mina-malizmaj
munja
wolf
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
willy
Početnik
Početnik
willy


Broj poruka : 109
Datum upisa : 12.01.2011
Godina : 52

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty25th Juni 2011, 11:56 pm

Zorica-malizmaj ::
Visi stepen bi bio obavezni pregled pre svega patelle jer luksacije patale bas ima kod patuljastog pinca a zatim i ociju (cini mi se ipak manje problematicno nego sa patelom) sto bi znacajno uticalo na selekciju pasa u uzgoju.

Nije tacno da kod nas nema ljudi koji mogu sebi priustiti skupo (i kvalitetno) stene vec je problem mentaliteta. Meni se recimo na oglas javi covek, trazi stene za ljubimca, ne terba mu rodovnik ne treba mu nista samo stene.... i da je sto jeftinije i cenjka se za 20 eur.... i onda dodje da vidi stenad i parkira ispred kuce mercedesov dzip. To mi se nije jednom desilo.....

sa prvim se delom ne slazem,
u ponudi gde postoji pas koji je pregledan i koji nije pregledan licni je izbor gde kupiti,pogotovu i ako su cene tu

a ovo drugo,
nisam rekao da nema para , vec sam mislio trziste vece ,vise kvalitetnih pasa , ne pare na svako teranje samim tim gledaju da izaberu sta i sa kim jer se to odrazava na zaradu kao u svakom poslu
mada i taj dzip......90% je reklama koja se koristi za neke poslove jako slicne prevari ....ne daj boze da se pokvari sijalica nema se ni za zameniti Wink
Nazad na vrh Ići dole
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty26th Juni 2011, 4:05 am

[/quote]Bas bih voleo da cujem kako si to zamislio!
Kako mislis da se odredi cena svih stenaca u Srbiji?
Mi smo se za ovih nekoliko godina izborili da gotovo da i nema chi mesanaca na izlozbama,ali to sa cenom je bukvalno neizvodljivo!
Svako ima pravo da svoje stence prodaje za koju god cenu zeli ili cak i da ih pokloni!
Napredak bi bio mozda da se izdejstvuje zabrana razmnozavanja chi mesanaca pod imenom pincera ,ali to je jako tesko izvodljivo!
Ona ideja o rodovnicima za pet pse je jako zanimljiva ,ali samo ako chi mesanci ne bi mogli da ga dobiju!
Ali ,opet se tu postavlja pitanje, ko je taj ko ce sve to da odredjuje![/quote]

Pa jednostavno.....sto na kraju i nije bas tako jednostavno kada se prica o Srbiji.
Sednu odgajivaci za jedan sto ili telefonom se dogovore koja ce cena biti za stene sto se tice odgajivacnica.Prvo se saberu svi troskovi po stenetu (vakcinacija,revakcinacija,ciscenje od parazita,rodovnici),onda se na tu cenu doda jos.I dobije se jedna cena koja ce svima odgovarati.Moze cena stenaca kod odgajivaca da bude od npr 300 do 500 po stenetu ali da ta cena ne ide preko ili ispod toga.Tako ce ljudi koji zele stene iz odgajivacnice biti primorani da kupe stene ako ga zele po toj ceni,samo je pitanje da li im je lakse da sednu i da putuju ili ce ici do najblizeg odgajivaca.

Mada mislim da do ovoga nece doci sve dok nebude i kontrole koja ce da kontrolise broj legala po kuji,broj stenaca i ostalog.

A sto se tice tih kupaca koji voze mecke a hoce sto jeftinije.Pa sta je tu cudno,ja sam do sada navikao da su bogatiji uvek bili vece skrtice a da su oni manje bogatiji uvek bili galantniji i nikada se ne prepucavaju u vezi cene FILE 17/140
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty26th Juni 2011, 8:24 am

Zorica-malizmaj ::
Jedna je stvar prodavati stenad jeftinije nego u Rusiji, druga prodavati ih u bescenje. Kada bi bilo kontrole legla u smislu prebrojavanja stenaca kako se to radi u EU i kada bi se ogranicio broj legala po kuji na 5 (moze ih imati od 2. do 8. godine) i zabranilo parenje na svako teranje i kada bi tzv. godisnja ili polivalentna ili kako god, vakcina bila obavezna kao sto je protiv besnila (mislim, obavezna po zakonu kako je u EU), tada se pojedinima ne bi isplatilo da prodaju stenad u bescenje jer su tu vec troskovi veci. Ti troskovi su ukljuceni kod svakog ozbiljnijeg odgajivaca. Visi stepen bi bio obavezni pregled pre svega patelle jer luksacije patale bas ima kod patuljastog pinca a zatim i ociju (cini mi se ipak manje problematicno nego sa patelom) sto bi znacajno uticalo na selekciju pasa u uzgoju.

Nije tacno da kod nas nema ljudi koji mogu sebi priustiti skupo (i kvalitetno) stene vec je problem mentaliteta. Meni se recimo na oglas javi covek, trazi stene za ljubimca, ne terba mu rodovnik ne treba mu nista samo stene.... i da je sto jeftinije i cenjka se za 20 eur.... i onda dodje da vidi stenad i parkira ispred kuce mercedesov dzip. To mi se nije jednom desilo.....

Ko o čemu, baba o uštipcima.
Nazad na vrh Ići dole
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty26th Juni 2011, 9:05 am

"Proces robne razmene svodi se na kupovinu I prodaju iza kojih stoje odredjeni odnosi ponude I potraznje datih vrsta roba. Ekonomija ima veoma mocno orudje za objasnjavanje mnogih promena u nasem ekoomskom okruzenju. Obim ponude I potraznje za svakom vrastom robe igra znacajnu ulogu u formiranju visine njihovih cena. Ukoliko je ponuda pojedine vrste robe veca nego potraznja, onda je njena cena niza"

Niko na ovoj planeti, nigde i nikada nije uspeo ovo da promeni pa nećemo ni mi.
Nazad na vrh Ići dole
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty26th Juni 2011, 9:08 am

Ili

NE ŠTANCAJTE i cena će sama porasti po zakonu ponude i tražnje.
Nazad na vrh Ići dole
Kennel GDS
Početnik
Početnik
Kennel GDS


Broj poruka : 127
Datum upisa : 16.11.2010

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty26th Juni 2011, 9:21 am

Međunarodni monetarni fond sprema uredbu po kojoj ekonomski zakoni ne važe u Srbiji u periodu do 31.12.2015.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kennel-gds.rs/index.htm
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty26th Juni 2011, 9:46 am

Ne vraćam se do tada.
Nazad na vrh Ići dole
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty26th Juni 2011, 6:13 pm

Evo i rezultata sa današnje izložbe u Surčiniu
CAC-Surčin sudija: Jovica Golubović

Crveno braon:(mužjaci)

Razred malih:
Kan Von Masterfof (nije ocenjen) vl.Milica Vlajkov

Razred Intermedija:
Aris (5, R.CAC) vl.Grgić Biljana

Razred zrelih:
Walle Barkmaker (5, CAC) vl. Milica Vlajkov

Razred šampiona:
Ramzes GDS (5, CAC, BOB) vl.Lekar Vladimir

Cveno braon (ženke)

Razred beba:
Mia Von Mastehof ( VP, baby BIS III) vl. Milica Vlajkov

Razred mladih:
Enigma Mali Zmaj (5, PRM) vl. Gajić Tanja
Kia Von Masterhof (5) vl. Milica Vlajkov

Razred intermedija
Sindy Selena (nije ocenjena) vl. LekR Vladimir

Crni sa paležom (mužjaci)

Razred najmladjih
Ikar Mali Zmaj (VP) vl. Lekar Vladimir

Razred intermedija:
Gucci Mali Zmaj (5, CAC) vl. Zorica Dragić

Crni sa paležom (Ženke)

Razred Njamladjih
Malagris Yuliana Yugoslavskaya (VP) vl. Lekar Vladimir

Razred intermedija
Garbo Mali Zmaj (5, CAC) vl. Zorica Dragić

Razred zrelih
Tahira Taida GDS (5,CAC) vl. Lekar Vladimir

Walle Barkmaker & Kia Von Masterhof su u parovima dobili prvo mesto.
Ikar, Yuliška, Sindy, Tahira,Ramzes su u grupi osvojili drugo mesto.
Nismo pisali roditelje pasa ali ako nekoga zanima imamo katalog pa cemo napisati!
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty26th Juni 2011, 6:20 pm

ps. da se nadovežem samo da nam nije bilo baš jasno mišljenje sudije da pas nesme da nosi podignute uši ili da se obaraju ili da se kupiraju!!! affraid
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
Quelebris
Početnik
Početnik
Quelebris


Broj poruka : 133
Datum upisa : 26.11.2010
Lokacija : Gornji Milanovac

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty26th Juni 2011, 8:48 pm

Čestitamo izlagačima na postignutim rezultatima.

Mi smo ove nedelje izlagali na izložbi u Čajetini, sudija Tijana Konrad, i evo rezultata pasa koje smo izlagali :

- Liubavo Expresif Eddy - u razredu 6-9 meseci - VP

- Quelebris Offer - u razredu mladih - 5, PRM

- Quelebris Greenfield - u razredu zrelih - 5, CAC, BOB

Utisci sa izložbe su pozitivni, pored samog izlaganja pasa bilo je i lepog druženja na svežem Zlatiboru.

Što se tiče sudiskog mišljenja u vezi ušiju kod pinča - za nas je fascinantno da jedno službeno lice ( tj.kinološki sudija ) na službenoj manifestaciji ( tj. izložbi pasa ) javno propagira kupirane uši.
Kupiranje ušiju je zabranjeno Zakonom o zaštiti i dobrobiti životinja, pa mislimo da bi na ovakav javno iznešen sudiski stav trebalo da reaguje KSS ili neki disciplinski organ KSS (naravno ako je sve ovo tačno)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.Quelebris.com
Perun Panonski
Moderator
Moderator
Perun Panonski


Broj poruka : 196
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 51
Lokacija : Novi Sad

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty26th Juni 2011, 9:59 pm

Little Diamonds ::
Evo i rezultata sa današnje izložbe u Surčiniu
CAC-Surčin sudija: Jovica Golubović

Crveno braon:(mužjaci)

Razred malih:
Kan Von Masterfof (nije ocenjen) vl.Milica Vlajkov

Razred Intermedija:
Aris (5, R.CAC) vl.Grgić Biljana

Razred zrelih:
Walle Barkmaker (5, CAC) vl. Milica Vlajkov

Razred šampiona:
Ramzes GDS (5, CAC, BOB) vl.Lekar Vladimir

Cveno braon (ženke)

Razred beba:
Mia Von Mastehof ( VP, baby BIS III) vl. Milica Vlajkov

Razred mladih:
Enigma Mali Zmaj (5, PRM) vl. Gajić Tanja
Kia Von Masterhof (5) vl. Milica Vlajkov

Razred intermedija
Sindy Selena (nije ocenjena) vl. LekR Vladimir

Crni sa paležom (mužjaci)

Razred najmladjih
Ikar Mali Zmaj (VP) vl. Lekar Vladimir

Razred intermedija:
Gucci Mali Zmaj (5, CAC) vl. Zorica Dragić

Crni sa paležom (Ženke)

Razred Njamladjih
Malagris Yuliana Yugoslavskaya (VP) vl. Lekar Vladimir

Razred intermedija
Garbo Mali Zmaj (5, CAC) vl. Zorica Dragić

Razred zrelih
Tahira Taida GDS (5,CAC) vl. Lekar Vladimir

Walle Barkmaker & Kia Von Masterhof su u parovima dobili prvo mesto.
Ikar, Yuliška, Sindy, Tahira,Ramzes su u grupi osvojili drugo mesto.
Nismo pisali roditelje pasa ali ako nekoga zanima imamo katalog pa cemo napisati!
Cestitam svima na rezultatima sa obe izlozbe !
Nego ,ovde mi nesto nije jasno!
Cuo sam neku drugu verziju ocena sa izlozbe!
Pas u razredu mladih ,crveni muzjak - nije ocenjen ,ili nesto drugo????
Nejasno mi je zasto bi mladi ISPU pobednik iz Madjarske ostao neocenjen? Koliko sam cuo ,izveden je na izlozbu?

Nazad na vrh Ići dole
http://www.barkmaker.com
willy
Početnik
Početnik
willy


Broj poruka : 109
Datum upisa : 12.01.2011
Godina : 52

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty26th Juni 2011, 10:32 pm

Perun Panonski ::


Walle Barkmaker & Kia Von Masterhof su u parovima dobili prvo mesto.
Ikar, Yuliška, Sindy, Tahira,Ramzes su u grupi osvojili drugo mesto.
Nismo pisali roditelje pasa ali ako nekoga zanima imamo katalog pa cemo napisati!
Cestitam svima na rezultatima sa obe izlozbe !
Nego ,ovde mi nesto nije jasno!
Cuo sam neku drugu verziju ocena sa izlozbe!
Pas u razredu mladih ,crveni muzjak - nije ocenjen ,ili nesto drugo????
Nejasno mi je zasto bi mladi ISPU pobednik iz Madjarske ostao neocenjen? Koliko sam cuo ,izveden je na izlozbu?

[/quote]

nema 2 verzije
to je ta ,bas tako kako pise
a za vise .....
Nazad na vrh Ići dole
Perun Panonski
Moderator
Moderator
Perun Panonski


Broj poruka : 196
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 51
Lokacija : Novi Sad

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty26th Juni 2011, 10:35 pm

Mene zanima to -vise!
Ili je izvestaj sa izlozbe ili nije!
Bez obzira kakve su ocene dobili psi !
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barkmaker.com
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty27th Juni 2011, 8:03 am

Malo Googl, malo prijatelji i evo odgovor je tu. Gospodin golubović radi kupiranje ušiju i repa, takođe radi korekciju loše nošene ušne školjke. E sada me samo čudi da u ringu nije delio svoje vizitke, ili možda jeste.
Gospodin Golubovića me podseća na Seku Sabljić u filmu "Maratonci" i scenu koju je napravila kada je Bora Todorović doneo i prvi put pustio tonski film.
Nazad na vrh Ići dole
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty27th Juni 2011, 9:05 am

Mi svi znamo da g-din Golubovic kupira pse i to odlicno radi (mnoge nase pse je upravo on kupirao) ali ovo nema veze sa tim niti se on reklamirao. On naprosto nije skoro citao standard i nije upoznat sa promenama vec sudi kao nekad sto se sudilo...
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
Perun Panonski
Moderator
Moderator
Perun Panonski


Broj poruka : 196
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 51
Lokacija : Novi Sad

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty27th Juni 2011, 9:35 am

I da je delio vizitke ,pa sta onda!
Covek je uradio toliko dobermana ,pinceva i ostalih rasa !
Sigurno u drzavi najbolje radi kupiranje pasa,jer ima oko i osecaj za to!
I niko ne bi pogresio da njemu da da mu uradi psa!
Misljenja sam da je mozda malo vise gledao pse okom dobermandzije ,ali to je ono slobodno sudijsko uverenje !
A mozda stvarno covek nije znao za dignute usi,sto ga ,naravno, ne opravdava!
Nego, ja ostadoh uskracen za odgovor na pitanje !
Cuo sam da je na izlozbi bilo mnogo ozbiljnijih mana kod pasa od ovakvih ili onakvih usiju !
I sada cemo to precutati ,i prepustiti zaboravu ili sta???


Nazad na vrh Ići dole
http://www.barkmaker.com
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty27th Juni 2011, 10:13 am

Internet je čudo
citiraću čuvenog i priznatog odgajivača dobermana u srbiji gospodina Maksimovoća iz Kragujevca, vlasnika na daleko čuvene odgajivačnice "betelges"
..."Mnogo puta sam prisustvrovao kada jovica golubovic ocisti sto na kome je deljao drvo , stavi novine , veze stenetu noge, da samo kombelen ili vec sta se u to vreme davalo , drzis stene da ne pobegne i krene kupiranje. A o kukanju nebih da pricam . i tu je bogami bilo dosta kukanja i pokusaja bezanja stenadi"
Nazad na vrh Ići dole
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty27th Juni 2011, 10:17 am

Perun Panonski ::


Cuo sam da je na izlozbi bilo mnogo ozbiljnijih mana kod pasa od ovakvih ili onakvih usiju !
I sada cemo to precutati ,i prepustiti zaboravu ili sta???



O čemu se radi znaju oni koji su bili na izložbi, pa neka napišu nešto o tome da čujemo i komenterišemo
Nazad na vrh Ići dole
Perun Panonski
Moderator
Moderator
Perun Panonski


Broj poruka : 196
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 51
Lokacija : Novi Sad

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty27th Juni 2011, 10:45 am

Izvlaciti samo negativne komentare iz dela foruma BK stvarno nije fer prema coveku !
Sto sta tamo pise ,jedno misljenje nije uvek ono pravo !
Mozete se i sami uveriti:

http://www.balkankinology.net/pricaonica/viewtopic.php?f=34&t=9034&start=90

Ko misli da neko drugi bolje radi usi,slobodno neka vodi kod tog drugog!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barkmaker.com
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty27th Juni 2011, 10:50 am

Znamo da se misli ovde na zube ali na žalost nećemo ovoga puta komentarisati druge pse da nebi ispali crne ovce kao i uvek, prokomentarisacemo samo naš slučaj, naša ženka jedna je takodje diskvalifikovana iliti (nije ocenjena) upravo zbog zuba, tačnije jednog zuba, što sudija nesmatra manom niti genetički prenosivom greškom ali je dobila takvu ocenu zbog drugih pasa sa većim greškama. Kod nje je problem očnjak koji ne stoji kako bi trebalo a to sve zbog mlečnog zuba koji nije ispao na vreme. To je sve češća pojava kod pasava u zadnje vreme i to zbog kvalitetne hrane, Nekada je bio problem sa manjkom zuba zbog nekvalitetne ishrane a sada se pojavljuje višak zbog kvalitetne ishrane. Tako nam je objašnjeno!
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
Kennel GDS
Početnik
Početnik
Kennel GDS


Broj poruka : 127
Datum upisa : 16.11.2010

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty27th Juni 2011, 11:00 am

Ala su vam objasnili svaka im čast, kao za malu decu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kennel-gds.rs/index.htm
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty27th Juni 2011, 11:14 am

Little Diamonds ::
Znamo da se misli ovde na zube ali na žalost nećemo ovoga puta komentarisati druge pse da nebi ispali crne ovce kao i uvek, prokomentarisacemo samo naš slučaj, naša ženka jedna je takodje diskvalifikovana iliti (nije ocenjena) upravo zbog zuba, tačnije jednog zuba, što sudija nesmatra manom niti genetički prenosivom greškom ali je dobila takvu ocenu zbog drugih pasa sa većim greškama. Kod nje je problem očnjak koji ne stoji kako bi trebalo a to sve zbog mlečnog zuba koji nije ispao na vreme. To je sve češća pojava kod pasava u zadnje vreme i to zbog kvalitetne hrane, Nekada je bio problem sa manjkom zuba zbog nekvalitetne ishrane a sada se pojavljuje višak zbog kvalitetne ishrane. Tako nam je objašnjeno!

A genetika nema veze sa tim?
Nazad na vrh Ići dole
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty27th Juni 2011, 11:22 am

Kakav stav sudije u srbiji i okruženju imaju u vezi ne postojanja p1 zuba u donjoj vilici?
Da li neko ima lično iskustvo u vezi ovoga?
Nazad na vrh Ići dole
willy
Početnik
Početnik
willy


Broj poruka : 109
Datum upisa : 12.01.2011
Godina : 52

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty27th Juni 2011, 11:37 am

patuljastipinc ::
Malo Googl, malo prijatelji i evo odgovor je tu. Gospodin golubović radi kupiranje ušiju i repa, takođe radi korekciju loše nošene ušne školjke. E sada me samo čudi da u ringu nije delio svoje vizitke, ili možda jeste.
Gospodin Golubovića me podseća na Seku Sabljić u filmu "Maratonci" i scenu koju je napravila kada je Bora Todorović doneo i prvi put pustio tonski film.

ma sve je to ok,i ja bi kupirao kod njega kad bi to radio
ali
dok je sudio bgd cacib nisu mu smetale dignute usi
u uzboru za bob su bili psi sa dignutim usima
ma ocigledno covek sudi kako ustane
nije davao vizitke ali je davao vet savete
Nazad na vrh Ići dole
willy
Početnik
Početnik
willy


Broj poruka : 109
Datum upisa : 12.01.2011
Godina : 52

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty27th Juni 2011, 11:42 am

Little Diamonds ::
Znamo da se misli ovde na zube ali na žalost nećemo ovoga puta komentarisati druge pse da nebi ispali crne ovce kao i uvek, prokomentarisacemo samo naš slučaj, naša ženka jedna je takodje diskvalifikovana iliti (nije ocenjena) upravo zbog zuba, tačnije jednog zuba, što sudija nesmatra manom niti genetički prenosivom greškom ali je dobila takvu ocenu zbog drugih pasa sa većim greškama. Kod nje je problem očnjak koji ne stoji kako bi trebalo a to sve zbog mlečnog zuba koji nije ispao na vreme. To je sve češća pojava kod pasava u zadnje vreme i to zbog kvalitetne hrane, Nekada je bio problem sa manjkom zuba zbog nekvalitetne ishrane a sada se pojavljuje višak zbog kvalitetne ishrane. Tako nam je objašnjeno!

odes kod mesara uzmes butnu kost i das keru da glodje cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Patuljasti pinč 1 deo,
Nazad na vrh 
Strana 10 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» PATULJASTI PINC-ZWERGPINCHER
» Patuljasti pinc na poklon
» Patuljasti pinc - SAKE
» patuljasti pinc Alisa
» crni patuljasti pinc spreman za parenje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
za ljubitelje i odgajivače :: Rasa :: Sve o šnaucerima i pinčevima-
Skoči na: