za ljubitelje i odgajivače
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

za ljubitelje i odgajivače


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Patuljasti pinč 1 deo,

Ići dole 
+16
willy
As_Bg
Quelebris
ENIGMA
Kennel GDS
Little Bridge
"Canis Fabella"
irena capar-kingdom
Padre
Perun Panonski
bili985
Zorica-malizmaj
Piccolo Magnifico
mina-malizmaj
munja
wolf
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty28th Februar 2011, 7:54 pm

Svaka čast Zorice, bas lepe vesti i sve čestitke Bravo Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 83779
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty5th Mart 2011, 11:29 pm

Svim izlagačima sretno sutra!!!!!!! kisko
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
Padre
Početnik
Početnik
Padre


Broj poruka : 73
Datum upisa : 18.11.2010
Godina : 52
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty7th Mart 2011, 9:03 pm

Da li neko ima rezultate jucerasnjeg CACIBa?
Nazad na vrh Ići dole
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty8th Mart 2011, 1:49 am

Svima damama zelimo srecan osmi mart.....Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty8th Mart 2011, 7:23 am

Hvala cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
Perun Panonski
Moderator
Moderator
Perun Panonski


Broj poruka : 196
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 51
Lokacija : Novi Sad

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty8th Mart 2011, 9:16 pm

Pogledajte ovu budalastinu (obratite paznju na tekst)!

http://www.njuskalo.hr/psi/patuljasti-pich-oglas-2497067
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barkmaker.com
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty14th Mart 2011, 6:09 am

Boze dragi kakav uzas.Sta sve ljudi nece sve prodavati i time se jos hvaliti......strasnoooo.......lepo kazem ja da nam je kinologija krenula nizbrdo Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 876304 Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 876304 Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 876304
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty21st Mart 2011, 11:01 am

patuljastipinc ::
Little Diamonds ::
Još jednom čestitamo na prinovi, kerić je super!!!

patuljastipinc ::
Lepo izgleda, dobro drži uši i sav je skopčan, jedino taj rep malo kvari utisak.
Toliko od mene.

Malisa ima toliko drugih, dobrih kvaliteta , tako da je taj repić zanemarljiv. Laughing Danas svaki drugi ne kupirani pinč uvija repić, tako da je to apsolutno nebitno!!!!!!

Da je pas lep slažem se, da je rep ne bitan ne bih se složio.
Šta kaže standard u vezi repa: TAIL: Natural; a SABRE or SICKLE carriage is sought after.


Ajde da ne pišemo na temi Qlebrisa, prebacimo se ovde, jeste standard kaže tako i mnogo što šta, ali činjenica je da svaki drugi pinč koji nije kupiran uvija repić neki više neki manje. Standard keže i visina max.32 a kod nas ima i preko dozvoljene visine i koriste se u priplodu pa samim tim prenose i na potomke.
I ako je pas kompletan jedna takva sitna "mana" i nije toliko bitna (mislim na rep) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
Perun Panonski
Moderator
Moderator
Perun Panonski


Broj poruka : 196
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 51
Lokacija : Novi Sad

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty21st Mart 2011, 5:58 pm

Little Diamonds ::
, jeste standard kaže tako i mnogo što šta, ali činjenica je da svaki drugi pinč koji nije kupiran uvija repić neki više neki manje. Standard keže i visina max.32 a kod nas ima i preko dozvoljene visine i koriste se u priplodu pa samim tim prenose i na potomke.
I ako je pas kompletan jedna takva sitna "mana" i nije toliko bitna (mislim na rep) Very Happy
David Efrat je koristio u selekciji svojih pasa(po mom misljenju najlepseg tipa Ptp) i pse koji su prerasli i pse koji nisu dobro nosili rep!
Najlakse bi bilo da se upare dva psa i odmah iz prvog puta dobije pas koji nema ni jednu manu!
Ali to ne ide bas tako !
Pa sta ako pas ima uvijen rep ,ili je malo veci,ili ne drzi dobro usi ,...?
Upari se sa psom koji nema takve mane i ....
Idemo dalje!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barkmaker.com
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty21st Mart 2011, 9:30 pm

Perune to si u pravu, uvek treba gledati šta jedan ima a drugi nema pa da se dopunjuju!

A gospodin ili gospodjica PATULJASTI PINČ bi mogla-mogao da nam predstavi svog psa kojeg ima iz "Izraela" da vidimo pošto pametuje. Da vidimo tog savršenog GOLANA!!!!! FILE 17/140
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
Piccolo Magnifico
Administrator foruma
Administrator foruma
Piccolo Magnifico


Broj poruka : 481
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty21st Mart 2011, 11:16 pm

Tako smo i mislili da gospodin koji se predstavlja pod nickom Patuljasti pinč, ni nema psa, samo pametuje o rasi !!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://piccolomagnifico.weebly.com
Quelebris
Početnik
Početnik
Quelebris


Broj poruka : 133
Datum upisa : 26.11.2010
Lokacija : Gornji Milanovac

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty20th Maj 2011, 2:26 pm

Kako je tema na BK zaključana pa nismo stigli da napišemo šta o svemu tome mislimo, a predpostavljamo da dosta ljudi prate i jedan i drugi forum,
napisaćemo to ovde-a ako bude moglo i na BK.



Malo vremena prođe a opet dođosmo na "trku" ko je najviše doprineo razvoju rase, na pitanja o izbirljivosti kupaca,
njihovoj obaveštenosti ili neobaveštenosti, ( ili neobrazovanosti ), a opet sve u cilju promovisanja svoje odgajivačnice ili sebe samog,
svojih metoda rada sa psima, onda na kraju nije ni jasno da li se piše o ceni ili o kvalitetu ili je reč o nečemu drugom.
Na kraju obično dođe do "ljutnje" ili editovanja onoga kome prvom "pukne film" - a za to nam treba sve manje vremena.

Citat :
Da je bilo ko drugi te pse uvezao u Srbiju oni bi ovde imali gomilu potomaka i nikom ne bi smetalo sto nisu zdravi....

Najlakše je sve druge degradirati a sebe naravno uzdići - a i "najlepše" bi bilo kada bi postojala samo jedna odgajivačnica.

U svakom slučaju slažemo se da je štenaca sve više, kupaca sve manje, kupuje se uglavnom ono sa nižom cenom,
( što je u većini slučajeva mačka u džaku ), ali i da ne treba preterivati sa promocijom posebnih pregleda i atesta o zdravstvenoj ispravnosti -
moguće da neko od odgajivača preglede i rade ali da se time ne maše po forumima.
Za kratko vreme se pročuje da li odgajivač prodaje zdrave šteniće ili postoji neka genetska bolest.

I još nešto, ovde na forumu smo svi ravnopravni - bez obzira da li smo žene ili muškarci.
Normalno je da niko ne treba da se oseća ugroženim, a posebno ne osobe ženskog pola.

Taman kad smo mislili da su ovakve teme iza nas, i da sada kada je selekcijom, uzgojem, razvojem rase, uvozom pasa,došlo do znatnog
pomaka u kvalitetu pasa, mi se opet vraćamo na naše stare-poznate sujete.

Ni u jednom od predhodnih postova se nismo osetili prozvani,
ali kao odgajivači ove rase mislimo da treba stišati sujetu i utrkivanje i probati zajednički rešavati probleme koji nas sve dotiču,
a ako već ne možemo naći zajednički jezik smanjiti prepucavanja jer od toga nastaje samo šteta - i za rasu i za odgajivače
Nazad na vrh Ići dole
http://www.Quelebris.com
Perun Panonski
Moderator
Moderator
Perun Panonski


Broj poruka : 196
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 51
Lokacija : Novi Sad

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty13th Juni 2011, 8:47 pm

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Pincamazonbmp

Nazad na vrh Ići dole
http://www.barkmaker.com
irena capar-kingdom
Početnik
Početnik
irena capar-kingdom


Broj poruka : 194
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 47
Lokacija : Sarajevo,BiH

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty15th Juni 2011, 6:56 am

Ova slika mi je super.Stvarno su neustrasivi .
Nazad na vrh Ići dole
http://ofcaparkingdomkennel.weebly.com
As_Bg
Početnik
Početnik



Broj poruka : 41
Datum upisa : 21.02.2011
Godina : 46
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty15th Juni 2011, 4:01 pm

Nisam do sada nista pisala ,ali evo sad ne mogu da odolim Twisted Evil
Elem ,videh na BK forumu diskusiju oko izlozbi ,sudija ,korektnosti ,nekorektnosti...
Pa da vas upitam sta mislite koliko je izlozbi namesteno?
Slazem se da su neke namestene ,ali koliko sam uspela da vidim ,nesto nema ni kvalitetnih pasa ,cast izuzecima Very Happy
Ne vidim cemu toliko reagovanja na post Malih Dijamanata od pojedinaca na BK forumu ,oni jesu osteceni-to je cinjenica!
Ali!!! Par ljudi je odreagovalo po meni neverovatno iznenadjujuce ,posto ne znam da li znaju kakve pse imaju ,ili samo ne zele to da vide!?!
Kako sam ja samo kinofil i ljubitelj ove rase izvinjavam se na ovakvim komentarima ,ali bilo je jace od mene!
Nema potrebe da mi "skacete za vrat " ,posto znam kako pojedini reaguju ,svako ima pravo na svoje misljenje Smile
Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty16th Juni 2011, 11:43 am

Bio sam na izložbi, doduše malo sam kasnio ali gledao sam izbor za BOB, nijedan nije ni za dvojku, dalje ne bih komentarisao jer ovde su većinom svi na "vatri" i za boj spremni.
Nazad na vrh Ići dole
As_Bg
Početnik
Početnik



Broj poruka : 41
Datum upisa : 21.02.2011
Godina : 46
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty17th Juni 2011, 6:29 am

Vidim da ste Vi dobar poznavalac rase kad ste kompetentni da psu date ocenu Very Happy
Ako smem da znam o kojoj izlozbi pricate ? Vi ste izvodili Vase pse?
Eto ja sam fina i nisam za boj ,al za diskusije uvek ,mislim da su zato forumi i osmisljeni!

Nazad na vrh Ići dole
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty17th Juni 2011, 7:41 am

Naravno da odlično znam šta je dobar pinč a šta samo liči na pinča. Ja nisam izlagao ništa jer mi je pas veteran ali biće prinova uskoro pa se vidimo i u ringu.
U Israelu pinčevi su zavidnog kvaliteta, i imao sam prilike videti zaista reprezentativne primerke. Ovde ima jako loših primeraka i to kod odgaivača. Video sam za ovo kratko vreme neke pse domaćeg uzgoja i 99% su pet quality, a izlažu se na izložbama kao da su šou psi. Ali biće napretka u to sam siguran, počelo se sa uvozom kvalitetnih mužjaka ali na žalost ne i ženki kao nosioce uzgoja. Svi bi da uvezu mužjaka da na brzinu uzmu koju kintu od parenja(sa pet quality ženkama) i voz ide dalje...u istom pravcu.
Nazad na vrh Ići dole
willy
Početnik
Početnik
willy


Broj poruka : 109
Datum upisa : 12.01.2011
Godina : 52

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty17th Juni 2011, 11:16 am

hahahaha,
slazem se samo u jednom
zenke jesu nosioci uzgoja a vala i jesu u 80% pet kvaliteta
ali koliko para toliko muzike
ko hoce dobro stene ,internet bato pa rusija majka FILE 17/140
Nazad na vrh Ići dole
Kennel GDS
Početnik
Početnik
Kennel GDS


Broj poruka : 127
Datum upisa : 16.11.2010

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty17th Juni 2011, 3:13 pm

patuljastipinc ::
Naš Golan je doputovao zajedno sa nama iz Izraela.
Čim skužim kako se dopremaju slike na forum biće i njih.
[img][/img]
Ove davno obećane slike još uvek nisu postavljene.
Neko ko se ne predstavi imenom i prezimenom, a pri tom proziva sve odgajivače i ljubitelje rase patuljasti pinč, mislim da sebi daje mnogo za pravo da generalno sve odreda kritikuje i pri tom omalovažava njihov rad. Ima jedno nepisano pravilo koje otprilike ovako glasi: Pre nego što počneš nekog da kritikuješ (konkretno u vezi rase patuljasti pinč) prvo se priseti šta si ti doprineo na tom planu. Diskusija sa anonimusom, koji ima psa iz Izraela i malo mu je pola godine da tog svog psa predstavi na ovom ili nekom drugom forumu (u međuvremenu saznadosmo kako je pas već dovoljno ostario), je u svakom slučaju neodređena i suvišna.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kennel-gds.rs/index.htm
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty17th Juni 2011, 5:50 pm

Nikoga ja ne kritikujem, samo iznosim svoje mišljenje u vezi trenutnog stanja kvaliteta pp u Serbiji, znači moj imdividualni stav na osnovu paralele koju sam povuka na konto viđenog tamo i viđenog ovde.
E sada što se tiće vašeg pisanja da li sam kompetentan ili ne, s obzirom da nemam ovo ili nisam ono, pa moj drugar je međunarodni sudija za rukomet i cenjen kao veliki poznavalac tog sporta a nikada nije igrao rukomet.
Nazad na vrh Ići dole
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty17th Juni 2011, 6:54 pm

Sto se primate bre FILE 17/140 zar vam nije jasno da su ovo provokatori!!!??? Neka ih neka pricaju medju sobom Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
As_Bg
Početnik
Početnik



Broj poruka : 41
Datum upisa : 21.02.2011
Godina : 46
Lokacija : Beograd

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty17th Juni 2011, 7:03 pm

Vidim da smo se razmrdali malo Very Happy
Ne slazem se sa vasim misljenjem da su kod nas bas svi psi loseg kvaliteta ,i da smo daleko od Rusa...
Ne kazem da nema losih ,ali... Eto par pasa iz Srbije koliko znam zavrsilo je Austriji , Nemackoj(maticnoj zemlji ptp)...i svi su pristojni psi ,zavidnog kvaliteta!!!
Znaci neki odgajivaci se i trude!
Ne odgovoriste mi na pitanje za izlozbu ?
Willy sa Vama se ne bi slozila u jednom...koliko para toliko i muzike-da li je tako?!?
Kvalitet odredjuje cenu ili cena kvalitet?! Very Happy
Ili je dovoljno imati "jake papire" a pas kakav bude!
I pitanje za nekog iskusnijeg odgajivaca ,Kennel GDS,od cega zavisi cena steneta ptp-a?
Od kvaliteta ,ili mozda starosti psa?Shocked
I opustite se ljudi ovo je ipak samo forum Very Happy







Nazad na vrh Ići dole
patuljastipinc
Početnik
Početnik



Broj poruka : 88
Datum upisa : 21.12.2010
Godina : 48
Lokacija : Petrovaradin - Bat Yam

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty17th Juni 2011, 7:31 pm

Zorica-malizmaj ::
Sto se primate bre FILE 17/140 zar vam nije jasno da su ovo provokatori!!!??? Neka ih neka pricaju medju sobom Smile
Pa da, sada je najlakse neistomišljenike proglasiti provokatorima, ali to ništa ne rešava.
Evo na primer kako se radi ovde, otvorite polemiku oko takozvanih testova i to sertifikovanih, navodno neophodnih i bla bla, i onda objavite kako eto vaši psi imaju te famozne ctestove i to svi odreda i svi negativni na određene nasledne bolesti. Čovek bi pomislio imate zdrave pse, što je jelte i dokazano testovima izdatim u sertifikovanim ambulantama izdatim od licenciranog veterinara, a da li je sve baš tako, ja bih rekao da nije. Zašto? e pa zato što testovi moraju ili bi s moralne strane morali biti izdati od prema vama nepristrasne ustanove i osobe. Ne možete sami sebi dodeliti diplomu ili neko priznanje, niti vam to može dodeliti neko blizak vama, a vi bez imalo stida i srama sami, u ambulanti gde radite, svojim psima dodeljujete testove o nepostojanju naslednih bolesti. Pa ovo je stvarno prevršilo svaku meru dobrog ukusa.
Toliko o verodostojnosti vaših testova kojima mašete po netu i trljate drugima nos.
Nazad na vrh Ići dole
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty17th Juni 2011, 7:41 pm

Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 994776 :W Bravo kisko
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
Sponsored content





Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Patuljasti pinč 1 deo,   Patuljasti pinč 1 deo, - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Patuljasti pinč 1 deo,
Nazad na vrh 
Strana 6 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» PATULJASTI PINC-ZWERGPINCHER
» Patuljasti pinc na poklon
» Patuljasti pinc - SAKE
» patuljasti pinc Alisa
» crni patuljasti pinc spreman za parenje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
za ljubitelje i odgajivače :: Rasa :: Sve o šnaucerima i pinčevima-
Skoči na: