Adriatic Cup 2011
Sve izlozbe ce biti odrzane na terenima hotela "Sidro" u Baru
Adriatic Cup May 2011.. Sve izlozbe se odrzavaju u parku hotela "Sidro" u Baru...
30 April 2011. :
CACIB Bar 10.00 h
I Montenegro Doberman Show Bar 14.00 h
CAC Bar 16.00 h
2 x CAC → CH MNE
01. May 2011. :
CAC Macedonia1 10.00 h
CAC Macedonia2 15.00 h
2 x CAC → CH MKD
02. May 2011. :
CAC Moldavia 10.00 h
CAC Bulgaria 15.00 h
1 x CAC → CH MD
1 x CAC → CH BUL
Lista sudija i prijava uskoro...
Dobrodosli u Crnu Goru. Vidimo se.. ))
Cac i Cacib Mne 25e(za Srbiju, BiH i CG) i povelja sampionata 30e
Cac Bugarska 30 prijava 40 sampionat
Cac Moldavia 30 prijava 40 sampionat
April 30. 2011.
CACIB BAR 10.00 h
I FCI GRUPA
Slavoljub Andric (SRB) - German Shepherd Dog
Dubravka Reicher (HR) - other breeds
II FCI GRUPA
Nikola Angelovski (MKD) – Rottweiller, Deutscher Boxer, Cane Corso
Zoran Lolic (SRB) – Berner Sennenhund, Dobermann
Mudreša Vasko (MNE) - Deutsche doges, Miniature Schnauzers
Sergey Galiaskarov (RUS) – Central Asia Shepherd Dog, Caucasian Shepherd Dog, Russian Black Terrier
Vladimir Žižakov (SRB) – other breeds
III FCI GRUPA
Kornelia Butrimova (LT) – Terriers type bull
Larisa Galiaskarova – Yorkshire Terrier
Vladimir Žižakov (SRB) – other breeds
IV FCI GRUPA
Petar Sjekloca (SRB)
V FCI GRUPA
Vasko Mudreša (MNE) - Alaskan Malamute, Siberian Husky
Slavoljub Andric (SRB) - other breeds
VI FCI GRUPA
Petar Sjekloca – Basset Hound, Dalmatian
Kornelia Butrimova (LT) – other breeds
VII FCI GRUPA
Ralic Milic (SRB) - British and Irish Pointers and Setters
Zoran Lolic (SRB) – other breeds
VIII FCI GRUPA
Maria Grazia Migletta (I) – Golden Retriever, Labrador Retriever
Ralic Milic (SRB) - other breeds
IX FCI GRUPA
Vojislav Brajovic (MNE) – Poodles, Cavaliere King Charls Spaniel
Slobodan Miloševski (MKD) - other breeds
X FCI GRUPA
Larisa Galiaskarova
I MONTENEGRO DOBERMANN SHOW 14.00 H
Pietrogino Pezzano (I)
CAC BAR 16.00 h
I FCI GRUPA
Vladimir Žižakov (SRB) – German Shepherd Dog
Slavoljub Andric (SRB) - other breeds
II FCI GRUPA
Zoran Lolic (SRB) – Rottweiller, Deutscher Boxer, Cane Corso
Nikola Angelovski (MKD)–other breeds
III FCI GRUPA
Vladimir Žižakov (SRB) – Terriers type bull
Slobodan Miloševski (MKD) - other breeds
IV FCI GRUPA
Vojislav Brajovic
V FCI GRUPA
Slavoljub Andric (SRB) - Alaskan Malamute, Siberian Husky
Vasko Mudreša - other breeds
VI FCI GRUPA
Vojislav Brajovic (MNE)
VII FCI GRUPA
Dubravka Brnjada (MNE)
VIII FCI GRUPA
Ralic Milic (SRB)
IX FCI GRUPA
Slobodan Miloševski (MKD) – Poodles, Cavaliere King Charls Spaniel
Momcilo Milic (MNE) - other breeds
X FCI GRUPA
Vasko Mudreša (MNE)
May 01. 2011.
CAC MACEDONIA-1 10.00 h
I FCI GRUPA
Kornelia Butrimova (LT) - German Shepherd Dog
Slobodan Miloševski (MKD) - other breeds
II FCI GRUPA
Vladimir Žižakov (SRB) – Rottweiller, Deutscher Boxer, Cane Corso
Slavoljub Andric (SRB) – other breeds
III FCI GRUPA
Panche Dameski (MKD)
IV FCI GRUPA
Kornelia Butrimova (LT)
V FCI GRUPA
Dubravka Reicher (HR)
VI FCI GRUPA
Ralic Milic (SRB)
VII FCI GRUPA
Damjan Damjanovic (MNE)
VIII FCI GRUPA
Zoran Lolic (SRB)
IX FCI GRUPA
Nikola Angelovski (MKD)
X FCI GRUPA
Dubravka Reicher (HR)
SPECIALITY OF CENTRAL ASIA SHEPHERD DOG 14.00 H
Larisa Galiaskarova (RUS)
CAC MACEDONIA-2 15.00 h
I FCI GRUPA
Vojislav Brajovic (MNE)
II FCI GRUPA
Slobodan Miloševski (MKD) – Rottweiller, Deutscher Boxer, Cane Corso, Dobermann
Dragan Vidovic (MNE) – other breeds
III FCI GRUPA
Vanja Dupanovic (MNE)
IV FCI GRUPA
Vojislav Brajovic (MNE)
V FCI GRUPA
Miljko Bulajic (MNE)
VI FCI GRUPA
Miljko Bulajic (MNE)
VII FCI GRUPA
Momcilo Milic (MNE)
VIII FCI GRUPA
Panche Dameski (MKD)
IX FCI GRUPA
Kornelia Butrimova (LT)
X FCI GRUPA
Slobodan Miloševski (MKD)
May 02. 2011.
CAC MOLDAVA 10.00 h
I FCI GRUPA
Larisa Galiaskarova (RUS)
II FCI GRUPA
Sergey Galiaskarov (RUS) – Rottweiller, Deutscher Boxer, Cane Corso, Dobermann
Miodrag Vretenicic (MNE) – other breeds
III FCI GRUPA
Vojislav Brajovic (MNE)
IV FCI GRUPA
Slobodan Miloševski (MKD)
V FCI GRUPA
Slobodan Miloševski (MKD)
VI FCI GRUPA
Vojislav Brajovic (MNE) – Rhodesian Ridbeck, Basset hound, Beagle
Larisa Galiaskarova (RUS) – other breeds
VII FCI GRUPA
Panche Dameski (MKD)
VIII FCI GRUPA
Momcilo Milic (MNE)
IX FCI GRUPA
Vasko Mudreša (MNE)
X FCI GRUPA
Panche Dameski (MKD)
CAC BULGARIA 15.00 h
I FCI GRUPA
Vasko Mudreša (MNE) – German Shepherd Dog
Antoan Hlebarov (BUL) - other breeds
II FCI GRUPA
Krasimir Todorov (BUL) – Rottweiller, Deutscher Boxer, Deutsche doges, Miniature Schnauzers
Vasko Mudreša (MNE) – other breeds
III FCI GRUPA
Miodrag Vretenicic (MNE)
IV FCI GRUPA
Miodrag Vretenicic (MNE)
V FCI GRUPA
Vojislav Brajovic (MNE)
VI FCI GRUPA
Antoan Hlebarov (BUL)
VII FCI GRUPA
Antoan Hlebarov (BUL)
VIII FCI GRUPA
Damjan Damjanovic (MNE)
IX FCI GRUPA
Marija Radovanovic (SRB)
X FCI GRUPA
Damjan Damjanovic (MNE)