za ljubitelje i odgajivače
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

za ljubitelje i odgajivače


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Mali Zmaj I1 leglo

Ići dole 
AutorPoruka
Zorica-malizmaj
Moderator
Moderator
Zorica-malizmaj


Broj poruka : 351
Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd (Zemun)

Mali Zmaj I1 leglo Empty
PočaljiNaslov: Mali Zmaj I1 leglo   Mali Zmaj I1 leglo Empty6th Decembar 2010, 2:54 pm

Mali Zmaj I1 leglo MinPin_leglo_I1-600

Leglo I1 je ostenjeno kao sto pise gore, 26.11.2010. Otac je Ch Slavjan Ceruti - jako lep pas srednje velicine (29 cm), sin jednog od najpoznatijih plemenjaka u Rusiji u poslednje vreme - Ch Saar Me beit Hamaayan. Majka je nasa Ch Multatuli Rosa Chic (Rosa) cerka jednog od meni najdrazih pasa - IntCh Ch Malagris You Only You (Kotya). Oba roditelja imaju uradjene zdravstvene preglede ociju i patelle sa odlicnim rezultatima (oci bez pronadjenih naslednih bolesti, patella 0/0).

Radjen je inbreeding na najpoznatijeg pinca svih vremena i najboljeg priplodnjaka svih vremena, IntCh Ch ISPU VEW VWW Vlak Me Beit Hamaayan. Kome nisu poznati kvaliteti Vlaka i zasto smo na njega radili inbreeding: otac vise evropskih pobednika, otac vise pincera koji su sampioni ali i izuzetno poznati i sami kao vanserijski priplodnjaci, Vlak sam je pas srednje velicine (29 cm) odlicne gradje, odlicnih uglova, ravnih ledja, kvadratican, dugog lepog izvijenog vrata, divne glave, pune njuske, sa svim zubima, crne sa palezom vrlo tamne pigmentacije koju je predavao potomcima i koju i njihovi potomci dalje predaju svojim potomcima... Jos kvalitetom smatram i to sto je Vlak dugovecan pas (ziv jos uvek) i zdrav pas.

U leglu imamo jednog muzjaka crnog sa palezom, jednu zenku crnu sa palezom i dve crvene zenke. Jedna zenkica ce sigurno ostati kod nas, ostala stenad se prodaje. Jos nismo odlucili koja ce zenkica ostati. Ja cu probati da svoju naklonost ka crnim pincerima suzbijem Razz i da se ne opredelim samo na osnovu boje mada, za sada..... ja navijam da nama ostane crna bounce U svakom slucaju jedva cekam da stenad malo poraste i da ih vidimo na nogama. flower Zapravo od svih stenaca ocekujem vanserijski kvalitet flower


Primamo rezervacije za stenad. Zainteresovani se mogu raspitati na tel. +381 63 7269068 (Zorica) ili +381 60 3755691 (Mina). Mozete nam i pisati na e-mail adresu mali.zmaj@sbb.rs cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://malizmaj.do.am
 
Mali Zmaj I1 leglo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Mali Zmaj - "J1" leglo patuljastig pinca
» Samson Mali Zmaj
» Albert Mali Zmaj
» Odgajivacnica Mali Zmaj
» Bailey Mali Zmaj

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
za ljubitelje i odgajivače :: Rasa :: Legla/Patuljasti pinč-
Skoči na: